Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Mit kezdjek...

Mit csináljak? Mit kezdjek magammal? Unatkozok és nincs kedvem semmihez.

Figyelt kérdés

Szívesen sportolnék, de csak a kondizásra van lehetőségem, amit ki is használok és lefoglal, de ez a napnak csak egy töredékét teszi ki. Nem szeretek olvasni, filmezni is akkor szoktam, ha már tényleg nem tudom, hogy mit csináljak. Játszottam hangszereken ("minden fajta" gitáron, szintetizátoron és doboltam is) és tetszett, de ma már nincs olyan, amit szívesen játszanék rajtuk és így ez sem tetszik már. El szoktam járni bulizni a haverokkal, néha egy koncert, diszkó vagy csak egy esti sörözgetés..Nem szeretek énekelni, táncolni.. rajzoltam is, de azt is csak azért csináltam, mert annyira unatkoztam és így nem sokáig vittem..Szeretem a videó játékokat, de egyedül az sem jó és részben már csak megszokásból játszom és, mert unatkozom. Tehát mit kezdjek magammal? Tudnátok ötleteket adni, hogy mivel foglalhatnám le magamat?

19/F



2016. máj. 22. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
tanulj meg programozni, kihívás, szórakoztató, megelégedést nyújtó, és jó lóvé
2016. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hmm..programozás ez jól hangzik. Igazából, ami a legjobban érdekel az a gépek és a programozáson gondolkoztam már valamint a terveimben az szerepel, hogy 1-2 éven belül valami hasonlónak fogok tanulni na ,de visszatérve a programozáshoz tudnál valamit ajánlani, hogy hol kezdjem? Valami alap ismeret, egy program..
2016. máj. 22. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Maszturbálj
2016. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Ha angolul értesz akkor érdemes a linkelt videósorozatot nézni. Minden installálás is benne van. És akkor az Eclipse sem kell amit a szövegben ír.

2016. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
B.@.sztasd valamelyik ártatlan osztálytársad csak úgy spontán mindenféle különösebb ok nélkül, ahogy a te lelkibeteg szemét fajtád szokta.
2016. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom egyetemre jársz, nem? Most vizsgaidőszak van! Nem kell tanulnod?
2016. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem járok egyetemre és a másik kedves hozzászólónak meg csak annyit, hogy szerintem nem én vagyok a lelki beteg... :'D
2017. jan. 16. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!