Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segitseg. Mit kene tennem?

Segitseg. Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
NEM ONSAJNALTATAS!!! Mostanaban egyre jobban azt erzem hogy szar az eletem.. A baratnoim elhanyagolnak, a fiukkal sem allok sehogy, a csaladomban is bajok vannak.. Reggel felkelek, elmegyek iskolaba ott jopofizok mindenkivel aztan delutan le se szar senki.. Hazajovok es ugy toppanok meg az ajton hogy anyam nyomkodja a telefonjat, tesom jatszik, apa meg itthon sincs mert dolgozik. Egyre surubben gondolok arra hogy lehet jobb lenne ha ongyilkos lennek.. Ugysem hianyoznek nagyon senkinek..

2016. jún. 5. 15:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni, hogy lassan palyavalasztas elott vagyok es fogalmam sincs hogy merre menjek tovabb ha egyaltalan megyek mert szinte nem erdekel semmi :/
2016. jún. 5. 15:55
 2/7 anonim ***** válasza:
semmi vagdosás? uncsi
2016. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem volt vicces
2016. jún. 5. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp se legyél öngyilkos!

Inkább találj valami életcélt, hobbit. Ha van háziállatod, foglalkozz vele sokat, ha nincs, és szeretnél, akkor beszéld meg a szüleiddel, vagy elmehetsz egy állatotthonba is. Hidd el, remekül fogod érezni magad és a kutyusok/cicák is sokkal boldogabbak lesznek tőle. :)


Ezen kívül sportolhatsz is, ami érdekel. Vagy ha különlegesebbre vágysz, tanulj meg zsonglőrködni. :)


Az a baj manapság, hogy mindenki csak a kütyükkel van elfoglalva és alig csinál valamit másokkal. Egy családi program is jó ötlet, kirándulás, ilyesmi. Csak tegyétek le a telefont, tabletet...stb.


Foglalkozzatok többet egymással, akár játszhatsz is a tesóddal.

Szerezz új barátokat.


Ha van kedved írj. :)

2016. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2016. jún. 5. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd más társasággal :)

Nyugi, idővel jobb lesz, csak máshova kell kerülnöd. Oda, ahol érdeklődnek irántad az emberek. :) 🎔

2016. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Eloszor is. Ne jopofizz senkivel, add magad. Vagyis ha valakivel nem ertesz egyet es ugy latod hogy megosztanad hogy nem ertesz egyet akkor tedd azt. Ha ugy erzed valamit mondanod kell akkor tedd azt. Az emberek megerzik ha jopofizol es ugy jon le nekik hogy csak az elismeresuk kell neked, ami a legtobb embernel nem vonzo.


Biztos van olyan ember aki szivesen meghallgatna teged. Szerintem csak ennyire van szukseged, hogy valaki meghallgasson.

2016. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!