Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem megy a csajozás, pedig...

Nem megy a csajozás, pedig már elmúltam 21. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek az, ha valaki nagyon gáz, gyerekes arcú, testű és a hangja is olyan szó szerint, mint egy gyereknek (orrüregem rendellenesen kicsire fejlődött ki, ezért hiába mutáltam be, a hangom nem változott szinte semmit), lehet esélye a lányoknál?

Az van, hogy mindig irigykedve nézem az egyetemi csoporttársaimat a bulikba, hogy lányokat támasztanak a falnak és csókolgatják őket, vagy épp a sarokban ülnek egy széken, a lány a srác combján és szintén smárolnak. Nekem meg ez teljesen kimaradt az életemből. Általában a barátaimnak, azoknak a srácoknak akikkel jóban vagyok, elmondom ezeket, de szerintük se nagyon van esélyem. Mindig mondják, hogy fejben dől el, de mellette hangsúlyozzák, hogy hát tényleg nem túlzottan tekint rám senki férfiként. Nagyon rosszul érzem magam, mert bár elkezdtem edzeni, nem hinném, hogy túlzott változást el fogok érni, a koromnál fogva sincs motivációm. Sokszor már az öngyilkosság gondolatával is eljátszottam, idén rengeteg vizsgán megbuktam emiatt.



2016. jún. 12. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyanok, akiknek ez jön be.

És ne a lányokkal, meg a magad kritizálásával foglalkozz, hanem a vizsgákkal. Mert később nem fogsz tudni eltartani egy nőt. Hidd el, rengeteg olyan van, akinek nem a férfias jelleg számít, hanem az esze és a személyisége.

Szoktál egyetemi bulikba járni? Ott próbálkoztál már?

2016. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felesleges, melegnek gondolnak még mielőtt beszélhetnék velük....
2016. jún. 12. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, de én most magamból indulok ki: ha meglátok egy srácot (és a ruházata nem olyan mint egy melegé), akkor én nem feltételezek ilyet egy idegenről.

Akkor egy kicsit változtass pl a frizurádon

2016. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

"A kérdező kommentje:


Felesleges..."


Tudod, mit kisnyúl? Bäszd meg a fűnyíródat!!

2016. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hagyjuk az egeszet, nem tudjatok milyen a helyzetem
2016. jún. 12. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nyilván nem tudjuk, milyen a helyzeted. De azt tudjuk, hogy senki sem születik úgy, hogy tud csajozni. Ezt tanulni kell, akármilyen is a helyzeted. De ha a körülményekre fogod, azzal nem fogsz segíteni magadon.
2016. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem csajoztam. Hamarosan 21 és soha. :D

Biztos van, aki melegnek gondol, pedig nem vagyok az. Szóval nekem is kimaradtak ezek a dolgok az életemből, de hát mit csináljak...

Én magas vagyok, sovány, a hangom mély, de ettől még nézhetnek buzogánynak.

Én ismerek valakit, aki 22 éves, nagyon gyerekes a hangja, az arca, a teste, mégse nézik annak.

2016. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!