Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legcikibb dolog az...

Mi volt a legcikibb dolog az életetekben? És hogyan reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
Velem ma történt egy olyan, hogy letegeztem már egy jó ideje egy eladót. Szóval olyan középkorú, velem egy korosztályú gyerekei vannak, és már egy idelye boltba menet letegezem köszönéskor.Furcsállottam is,h. sosem köszönt vissza.Ez a tegezés onnan ered, hogy párom 35 éves, én 19, együttlakunk, neki van egy kislánya, és mikor mentünk boltba, ő ugye tegeződik nagyon sok emberrel, én meg magázódom a korom végett, és olyan ciki volt,nem tudtam,h. tegezzem,v. magázzam, mert olyan jól is tartja magát,meg stb..Meg velem egykorú barátnőim is szintén tegeződnek vele, bár velük jobb kapcsolatba van.Szóval az a lényeg, hogy fizetéskor megkérdezte, olyan gúnyosan,hogy mi tegeződünk? mert ő nem emlékezne rá, h. megkért volna. Köpni nyelni nem tudtam, és elszégyeltem magam. Nektek volt hasonló szitutok?
2010. ápr. 13. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

1. ez a nő egy hülye p.csa. Legközelebb, ha boltba mész, köszönj neki jó hangosan, hogy az egész bolt hallja, és mondd azt, h: Csókolom Marika(vagy ahogy hívják) Néni! Egy hetet se adok neki, és megkér, h tegeződjetek.

2. Mostanában esett meg velem egy ciki sztori. Megyek le a metróba a mozgólépcsőn. Hallom, h jön a metró, elkezdek szaladni lefele a lépcsőn, megcsúszok, seggre esek, nagy csattanás, a táskám leesik és kiborul belőle minden, plusz, h igazi műsor legyen a többi utazónak, még gurulok vagy 5 lépcsőt is. Végeredmény: kiszakadt nadrág, a cipőm orra felrúgva, kezem lehorzsolva. térdem belilult, fáj a fenekem, mindenki kiröhögött, és még a metrót is lekéstem.

2010. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan ciki, kérdező! Velem is kb ez történt 1 éve. 19 voltam, venni akartam öngyújtót egy kisboltban egy nőtől, lehetett kb negyven éves, és mondtam neki, hogy szia, van gyújtótok? Erre a nő mondta, h van, de nem köszönt vissza, odaadta, kifizettem, utána meg megkérdezte, h "kisszivem, hány éves is vagy?" Mondtam, h 19. Erre ő meg ilyet szól: "Akkor talán ne tegeződjünk". Én vállatrántottam, azt elslattyogtam. Tojok rá, ha ilyen fap.csa, ma már kb csak a 60 éves emberekkel nem tegeződnek a fiatalok, meg a tanárokkal, azon kívül mindenki mindenkit tegez. Haggyuk már ezt a hisztit :P

Na mindegy, csak azt akartam ebből kihozni, hogy szerintem ez nem ciki, ne járjon rajta az agyad, kapja be a kis karót nyelt ... :)

20/L

2010. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát ha mással történik, lehet tényleg nem olyan ciki, de nekem nagyon az volt.:( Igazából tudom, hogy 1-2 nap múlva nem fog érdekelni ez az egész, csak most, és elég gáz,hogy nap mint nap találkoznom kell vele.

Az első válasz is jó volt, csak ez a nő olyan,hogy akkor meg megalázna, vagy rámszólna más előtt, hogy ne gúnyoljam, bisztos leesne neki a tantusz, ha odakiabálok, hogy csókolom Ildi néni!Vagy rosszabb esetbe oda sem jön kiszolgáni.Ezt is kinézem belőle.:S

Na mind1.

2010. ápr. 13. 11:54
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát azon a szitun én röhögőgörcsöt kapnék amit az első írt:))
2010. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Velem történt még nagyon sok éve, kb. 9-10 éves lehettem. Egy barátommal éppen mentünk valahova(este volt, koromsötét) és megláttunk két alakot, köszönök nekik: csókolom!

Hát nem ilyen 16-18 éveseknek köszöntem így? xD

De a megalázás a visszaúton volt: a 2 srác még mindig ott állt, ahol megtörtént a "baleset", de ott már egyedül voltam. Odakiáltottak hozzám,még néha hallom is a fejemben: "csókolom, nem vagyok még 70!" x]

2010. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pénztáros sosem hozhatja ilyen kellemetlen helyzetbe a vásárlót! Nem értem minek ez a furfang, hogy ne tegeződjünk... Én pl. azt szeretném, ha engem mindig is tegeznének! Tegeződve is meg lehet adni a másiknak a tiszteletet.

Amúgy a legcikibb sztorim:

Szálltunk le a buszról, és mivel csúcsforgalom volt igy torlódtak a buszok a megállóban, és nem a megállóban nyitotta ki a sofőr az ajtót, hanem arrébb, egy olyan helyen, ahol volt egy gödör, és nem volt beton.

Ahogy leléptem a buszról, hirtelen nem vettem észre a gödröt, és kicsúszott alólam a lábam.

Ott hevertem a földön, a leszálló utasok pedig csak átléptek felettem. Az évfolyamtársam felsegitett, és öt percig csak néztünk egymásra, és vörös fejjel sirtunk a röhögéstől.

2010. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És ez ciki? - Hát magázhatom is nyanya.
2010. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, és az együttérzést.Igen kedves válaszolók, amit leírtatok, utólag vicces de akkor?:S

Nem lettem volna a helyetekbe!

2010. ápr. 13. 15:04
 9/9 anonim ***** válasza:

a ciki baleseteket (lsd pofára esés) ugy lehet kivédni hogy utána nevetsz egy kicsit (magadon) aztán ugyteszel mintha semmi se történt volna.:)

én pl tegnap egy ilyen szegecses mellénycuccot fordítva vettem vissza tesi után, de szólt az egyik lány és akkor hirtelen kicsit néztem h jé télleg aztán nevettem közben kifordítottam és felvettem ujra.. am ez töri közepén volt.. nem volt ciki, és amugy is csak páran látták:D

2010. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!