Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lógnál a munkahelyedről ha...

Lógnál a munkahelyedről ha megtehetnéd?

Figyelt kérdés

Ha olyan helyen dolgoznál ahol időnként lehetőséged lenne 1-2 órát ellógni vagy alkalmanként fél napot megtennéd?

Persze úgy,hogy nincs következménye,nem buksz le.



2016. jún. 28. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Naná, sozktam is lógni.
2016. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs káros következménye sem rám, sem a munkahelyre, akkor miért ne? Ha mondjuk tudnám, hogy ezzel kicseszek a munkahelyemmel, akkor nem. Nekem kötetlen a munkaidőm, sokat dolgozom, de ha úgy érzem, tele van a fejem, van hogy nap közben elmegyek csavarogni 1-2 órára, hogy felfrissüljek agyilag, aztán folytatom.
2016. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
meg.
2016. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Betanított atomfizikus vagyok, és igen megteszem, még szép! Önálló fűnyírós lennék [idén], de mikor mi.. és szinte (90%-ban) magam ura, hülye lennék mást is csinálni.
2016. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem lógnék. A főnök azért vett föl, hogy csináljam a munkámat, nem azért, hogy valahol éppen jól érezzem magam. Ha nem szereted a munkádat, akkor válassz egy olyat, amit szeretsz.
2016. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: de jó, hogy vannak még ilyen felfogású emberek!
2016. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól megfizetnek és jó a légkör mindenkivel akkor nem kell lógni, minek. De engem nem fizetnek meg, és most megtehetem hogy lógjak ezt ki is használom. A közmunka amúgy is egy fos munka (azon vok) de van, ha nem lenne az tényleg xar lenne, hisz hova tudnák menni? A pénz mindenütt megy. Előtte egy németnél dolgoztam, megfizetett, túlóráztam neki szinte összeomlásig olykor de kifizetett, megérte csinálni. Hó végén 100 felett volt a pénzem, de ennek is vége lett.
2016. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg is szoktam tenni... más a gondolkodásmódom. Van, hogy napi 4 órát is ebédszüneten vagyok, de beírom magam egész napra... szerintem az a fontos, hogy jól végezzem a munkám, és minden legyen megcsinálva, legyek elérhető ha valami hírtelen közbejön, de ha épp nincs mit csinálni vagy nem annyira sürgős, akkor miért ülnék feleslegesen az irodában?

Fontosabb hogy boldog legyek és szabad

2016. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A dolog nem arról szól,hogy szereted-e vagy sem.

A munkát elvégzed,gond nincs belőle,sőt akár nem is tudják,hogy lecsípsz 1-2 órát magadnak időnként.


Én az a barom vagyok aki megtehetné,de alig-alig élek vele.

2016. jún. 30. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!