Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 12 éves lány vagyok 146cm 40...

12 éves lány vagyok 146cm 40 kg. Ezek így reális adatok egymáshoz képest?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek!

2016. júl. 13. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés magassághoz sok a súly.
2016. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 12 éves lányok testmagasság kb. 137 cm és 165 cm között mozog. Az átlagos testmagasság kb. 152 cm.

Magasságod kicsivel az átlag alatt van, teljesen reális érték. Testtömegedet és a magasságodat figyelembe véve, a testtömeg indexed értéke 18,8 (BMI), ami 12 éves korban átlagos érték.


Az adatok egymáshoz képest reálisak és teljesen rendben vannak.


Forrás: [link]

2016. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézz a tükörbe. Ha nem nézel ki így: [link] se így: [link] ,akkor semmi bajod nincs, totál egészséges vagy. Viszont az nem helyes, hogy 12 évesen ezen jár az eszed! Én magasról tettem rá és normálisan nézek ki.
2016. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as nem magamtól jár ezen az eszem...

az egyik barátnőm folyton azt mondja hogy kövér vagyok de én nem így látom és meg akartam róla győzödni hogy más sem.

2016. júl. 13. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a barátnődre, mert ő rosszul látja. Nincs semmi gond a méreteiddel.
2016. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!