Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám növelni az...

Hogyan tudnám növelni az önbizalmamat?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és ég,szeruen undorodom a testemtol, sportolok 9eves korom óta, egészségesen eszek, diétázni i szoktam, főleg meccsek előtt. Nem bírok tukorbe nézni, 15 éves korom óta még csak fürdőruhát se vettem fel. Próbálom elfogadni magam, és előnyösen öltözködni, de még így se latom azt, hogy elfogadható lenne az alakom. Mit tudnék csinálni? Egyébként 173cm és 59 kg vagyok. Tudom hogy ez olyan ideális, de nem a sulyommal van probléma,a nem az ahogy kinezek.
2016. júl. 21. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Probalj meg kicsit sminkelni:) youtuben rengeteg video van,hogy van egy tok atlgos/csunyacska lany es ugy kisminkelik ra sem ismerni. Persze hetkoznap nem kell erosen,csak olyan gusztusosan:) De gyakorolni lehet otthon.


Sportolj tovabb mindenkeppen, edzeni is jo ha formasitasz mondjuk popsidra.


A szepseg pedig relativ. Szep vagy es fogadd el magad olyannak amilyen vagy! Tegyel meg mindent azert,hogy a maximumot kihozd magadbol!

2016. júl. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a vakolatot, sminkelem magam szolidan, kiemelnem ami ugymond szep rajtam. Szem, meg ajkak. Meg nem hiszem, ha minden fele cuccot az arcomra nyomok, attol szebbnek érezném magam. Mert ideig óráig persze jó, de ha lemosom, vagy ha egyszer lesz baratom és o lát amin nélkül?
2016. júl. 21. 02:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad, hogy mások véleménye ennyire uraljon téged, miért olyan fontos neked ez? Hidd el, a strandon a legtöbb ember sokkal szarabbul néz ki nálad, mégis képesek jól érezni magukat fürdőruhában és senki nem nézi ki őket onnan. Nem érzed nevetségesnek, hogy ilyenek miatt rinyálsz, amikor megvan két kezed, két lábad, egészséges vagy és valószínűleg ha nem is tökéletes homokóra alakkal áldott meg az isten akkor sem nézhetsz ki nagyon rosszul ilyen adatokkal. És ha nincsen barátod vagy nem érzed magad népszerűnek az nem azért van, mert nem vagy elég szép, hanem mert ennyire negatívan állsz saját magadhoz.

Szóval elég legyen az önsajnáltatásból, nézegess youtube-on videókat arról, hogy hogyan szeresd önmagad, fordulj pszichológushoz, próbálj sikerélményeket szerezni, művelődj, tanulj, hiszen az ember nem csak a külsejéből áll.

2016. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A masodik valaszolo tökéletesen leírta!;)👌👌👌
2016. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat hogy őszinte legyek, sokat nem segítettetek, talan meg rosszabb lett. Azért koszi
2016. júl. 21. 12:27
 6/6 B~Way válasza:

Mondhatni hogy tudom mire gondolsz.

Annyi különbséggel persze hogy én hím vagyok, de é se vagyok megelégedve magammal.

Mindig jól esik amikor dícsér valaki, és van hogy többször rákérdezek egy két dologra hogy fényezzék az egóm (pl.: De mi tetszik neked bennem/rajtam? Mi fogott meg?) (Csak ugye ez sokan útálják.


Sajos erre a kérdésre a válasz magadban rejlik.

Én amikor reggelente belenézek a tükörbe vegyes érzelmek kapnak el. Van hogy "Hahajj szívdöglesztő vagyok" van hogy "Pff hogy lehet ilyen pofával élni?!?!?"


Kérdezd meg magadtól,hogy (mondjuk egy előző/vagy épp mostani pasid ha van) mit mondtak neked, mi az ami jó? Mi az ami "szexi" rajtad?

És arra koncentrálj hogy nem vagy te rossz mert meg van benned ami kell, megvan rajtad az amire sok pasi a nyálát csorgatja.


Figyu, nem tudom hogy nézel ki.

De ami tuti hogy ha már 9 éve sportolsz akkor van pl feneked amit imádnak vizslatni a kölkök. Vegyél fel egy olyan nadrágot,cicanacit ami kiemeli a feneked,esetleg még meg spékelheted egy tangabugyival...

Szemjáték. Minden ember oda van az ellentétes nem szeméért. Ha megtanulod hogy hogyan nézz és milyen esetben akkor meg se kell szólalnod és a kiszemelted olvad :))


Miért emlegetem ennyire a pasikat?

Mert a való önbizalmat nem abból szerzed hogy tükör előtt meredsz, és próbálod tuningolni magad, esetleg kompett lakás vakolatát kened magadra. hanem abból ahogy (nah sok pasi most fog útálni ezért :D ) húzod a csávók fejét. Ahogy udvaroltatod őket, ők azok akik majd megadják neked a késöbiekben a kellő önbizalmat.


Persze, mondani könnyű. Én is sokkal jobban adok tanácsot mint megfogadni azt. De ezt én is csináltam, és bejött.

Oké most van barátnőm, de még így is igényli az egóm és csinálom tovább. Nem akarok félremenni. Csak kihozom a csajból hogy dicsérje meg valamimet vagy hogy jöjjön zavarba (sokszor az is elég ;) ).


A lényeg,hogy gondolkozzazon hogy mi a jó, öltözz úgy hogy a sportos külsőd formálódjon a ruhákon át. Kacérkodj, húzd a pasik agyát. Minél több kérőd van annál magabiztosabb leszel :)


21F

2016. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!