Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert vagyok szerencsétlen?

Miert vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Bármit csinálok, vagy elrontom, vagy kart teszek magamban vagy másban. A barátaim es olyanok aki ismer, nem mernek mar ram bízni semmi olyant amit el lehet rontani, es teljesen bizonytalan vagyok magamban.. :/

2016. júl. 30. 23:40
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom.
2016. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha oda adnak neked egy labdát, akkor azt hogy rontod el? Vagy egy telefonnal mit csinálnál?


Szerintem te csak egyszerűen nem használod az eszed. Ha látod, hogy itt egy alacsony épület, te gondolkodás nélkül belerúgnál a labdába, és saját barátod labdáját felrúgnád a tetejére az épületnek. Más ilyet nem tenne, de te megtennéd, mert arra már nem gondolsz, hogy "hoppá, itt egy alacsony tetejű épület, errefelé nem szabad rúgnom, mert felmehet a tetejére".


Ezentúl mindig használd az eszed, és ne feledd, hogy a barátaid cuccairól van szó. Ha a magadéra nem is vigyázol, de máséra vigyáznod kell!

2016. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!