Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzékenyülök el az...

SIDLER22 kérdése:

Miért érzékenyülök el az animációs filmektől?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég ilyesztő. Nem tudom hány ember van aki még ilyen. De van két film. Az egyik a Wall-e. A másik az így neveld a sárkányod. Amikor ezt a két filmet megnéztem valamiért mindenfélén elkezdtem utánna gondolkodni az ágyban és a végén elsírtam magam. Például az járt a fejembe hogy milyen lenne ha nekem is lenne egy sárkányom. De nem azért sírtam el magam mert nincs. Valami másért. A Wall-e nál meg olyan mintha azért mert a két robotból nem volt sok aki egymásba szeret. Mellesleg ami a legdurvább hogy pár napra vagy egy-két hétre abbamaradt a szexualitásom és nem "használtam a kezeimet" de szerintem csak azért mert más járt a fejemben. Szerintetek mitől lehet? Valami beteges dolog ez?

2016. júl. 30. 23:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként még észrevettem a két filmbe valami közöset. Mindkettő arról szól hogy van két karakter akik nagyon különcök a társadalomtól és együtt még is boldogok. És úgy is szoktam érezni hogy ez az amiért sírok meg amiért ez történik velem. Biztos valami pszichológiai háttere van.
2016. júl. 30. 23:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem azért mert ezek a mesék mehfogalmazzák azt amiről az emberek általában nem beszélnek?, hogy mindegy ki honnan jön vagy min megy keresztül, attól még ugyanolyanok vagyunk, egyikünk sem lesz jobb és ezért bármennyire is különbözünk lehetünk barátok, vagy valami ilyesmi
2016. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet. A Wall-e inkább csak azért maradt meg a fejembe mert a karaktere annyira aranyos.
2016. júl. 31. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Az már a készítők hibája, de am nincs ezzel semmi gond csak kicsit érzékenyebben reagálsz ezekre a dolgokra mint mások
2016. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy is egy érzékenyebb természetű vagyok. 16/F
2016. júl. 31. 21:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Idővel rájöttem hogy melyik miért tetszik. A ogatlan azért jött be mert a közte és csuklás közti kapcsolat az. Arra gondolok hogy milyen jól elvannak meg szórakoznak. Tehát például nekem soha nem lesz egy Sárkányom ami tüzet okád meg tud röpülni. Persze nem pont egyből ezt akarnám. Egy oroszlán is elég lenne csak valami olyan állat ami meg tud védeni. És hogy ilyenem nekem nem lesz sosem. Ezért néztem meg annyit. A Wall-e ba meg az hogy olyan kis szerencsétlen robot ahogy megy. Meg ahogy mond néhány dolgot. Meg hogy tetszik neki az Eva és nem tudja megszerezni. Abba meg az fogott meg. Más filmmel nincs ilyen bajom csak ezzel a kettővel (eddig).
2016. aug. 1. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!