Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az álmom felszínre akar törni?!

Az álmom felszínre akar törni?!

Figyelt kérdés

Nekem van egy álmom amit tudom ha megvalósulna, akkor mindent megváltoztatna (jobbá tenne), hogy ez olyan szintű javulást hozna az életemben, amit még sosem tapasztaltam meg és ezért túl szépnek érzem, hogy igaz lehessen, ezért nem is hiszek benne igazán. Minden nap, amikor van időm gondolkodni, ezen az álmon jár az eszem.

Képregényeket akarok rajzolni, és egy regényt írni. (mindről van konkrét elképzelésem, leginkább részleteken kell gondolkozni még, de a fő cselekményekkel jól haladok).

Gyakorlatban semmit nem haladtam az álmom megvalósításával (rajzkészségem messze elmarad a várt szinttől, írói készségemben méginkább kételkedek).

Mostanában úgy érzem mintha bennem kezdene elmérgesedni a helyzet, már már nem hagy a belső ,,hang", minta aktuálissá vált volna az, hogy tegyek végre valamit az álmomért, pedig ez akár késöbb is elő jöhetett volna. Depis vagyok mert nem tudom a hitetlenségem miatt elkezdeni a dolgokat (önbizalomhiányom mindig is volt, amitől sosem szabadultam meg és el sem tudom képzelni, hogy egyszer valaha is megszűnik).

Lehetséges mert most jelenleg nem foglalom le magam szinte semmivel, ezért került középpontba az álmom?



2016. szept. 12. 20:27
 1/1 anonim válasza:

Nagyon hasonló volt velem is. Írói készségeidet (ha van tehetséged hozzá) tudod fejleszteni.

Ajánlom figyelmedbe a Karcolat.hu-t. Írj novellákat, küld be őket, fogadd meg a tanácsokat, és olvass sokat.


Azt tanácsolom, ne koncentrálj rá ennyire ennek az álomnak a megvalósítására. Nem azt mondom, hogy add fel... Nekem is ott lebeg a szemem előtt,de megfontoltan, fokozatosan haladok vele a mindennapi teendőim mellett, ne akarj egyszerre túl sokat elérni.


Remélem segítettem. :)

2016. szept. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!