Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi állna jól? Honnan tudhatnám...

Mi állna jól? Honnan tudhatnám meg? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok tanácstalan vagyok. Sok féle hajat, ruhaösszeállítást próbáltam de egyik sem én vagyok ráadásul nem is áll jól. Honnan tudhatnám meg hogy milyen haj, ruha illik hozzám??

2016. szept. 17. 09:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még nem tettem hozzá hogy a személyiségemmel se vagyok megelégedve. Túl komoly vagyok, semmihez se tudok hozzáfűzést tenni. Viszont a másik pillanatba gyerekes vagyok és bolond. És nem tudom eldönteni hogy ki vagyok én.. :(
2016. szept. 17. 09:51
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem kezd az alpokkal. milyen az alkatod(neten kitudod deriteni, és azt is elmmondják hogy milyen ruák állnak jól), milyen évszaktipusba tartozol(ez a szinek miatt fontos). a hajadnál arra fgyelj, hogy milyen fomájú az arcod, illetve hogy mennyi hajad van, mennyit szertnéd reggel állítgatni. mindent megtalálsz neten, hogy minél melyik csoportba tartozol, és hogy mmi áll jól
2016. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálok neten nézelődni. az alakommal nincs semmi baj, meg vagyok vele elégedve. Az arcom viszonylag szép, azzal sincs semmi baj. a fejem formája átlagos (vagyis ovális és kerek között van) A hajam vállam alá ér és olyan átlogos.. aranyszínű hajam van, de borzalmas a kinézete.. félfrumfrum van amit ha nem vasalok ki felkunkorodik és szétáll.. Ha kivasalom a hajam akkor 1-2 óra és kijön belőle az egyenesség
2016. szept. 17. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!