Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért az, hogy ha összejövök...

Miért az, hogy ha összejövök egy fiúval akkor van egy fura érzésem, ami akadályoz mindent? De nem csak ez a fura bennem, ha nem. (lent leírom) mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindig amikor találkozok egy fiúval sosem merek kezdeményezni, közeledni mert valami akadályoz. Sosem volt még, olyan, hogy én kezdtem volna a csókot, ha nem mindig ők. Amikor elkezd hozzám közeledni, akkor nagyon megrémülök és nem merek semmit csinálni, viszont miután megcsókol sokkal jobb, de utána se merem én őt. Ez kb minden kapcsolatomnál így volt, lehet hogy azért mert kevés ideig voltam együtt velük? De ami még rossz, hogy amikor elkezdett valaki simogatni a villamoson a tömegben, akkor nem mertem kiabálni vagy bármit is tenni csak próbáltam nem megmozdulni...ahogy le tudtam szállni, leszálltam de semmit nem tettem, mások ilyenkor kiabálnak... Csak ilyen téren vagyok más, ezért zavar!!! Nagyon beszédes vagyok tele energiával, ha valami zavar azonnal szólok, csak ilyen esetben nem....

2016. okt. 6. 15:38
 1/2 Kaktuszkácska válasza:
A kezdemenyezessel kapcsolatban szerintem csak oktalanul valamiert nem vagy eleg magabiztos vagy felszabdult,vagy talan ugy erzed hogy nem vagy ahoz eleg hogy te kezdemenyezz. A villamosos sztori pedig hat szinten szerintem picit valami kis lelki bizonytalansagos dolog miatt törtenhetett. De ez konnyen kiküszöbölhető azzal hogyha figyelsz madra kicsit többet és elmondod magadnak hogy elég vagy minden helyzethez es mindenkihez. Hajra!! Ha fölismerted mar könnyen teszel ellene
2016. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2016. okt. 16. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!