Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan élhetek újra?

Hogyan élhetek újra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Húsz éves srác vagyok. Két hónappal ezelőtt elvesztettem az állásomat és ezáltal a szállásomat is. Azóta az utcát járom. Nem alkoholizálok és nem drogozok. Napokig nem alszom, mert nem vagyok hajlandó egy padon vagy bárhol az utcán aludni, hanem amikor érzem, hogy végem bemegyek valameik plázába és ott pihenek félálomban egy pár órát. A tisztálkodást úgy oldom meg, hogy a Nyugati-pályaudvarnál felszállok egy vonatra és elmegyek vele Köbányakispestig és ez idő alatt megtisztálkodom a vonat wcjében. Utána a dmben befújom magamat parfűmmel. A tiszta ruhát turiból nagy nehezen. Van, hogy nem eszek 2-3 napig, mert nincs mit. Nagyon nehéz tartani magamat, de tudom, hogy ennél sokkal többre vagyok képes. Lopni nem akarok, kéregetni nincs pofám még cigit sem. Rokonság semmi. Barátok vannak, de csak amikor nekem van és nekik nincs. A munkával úgy vagyok megfogva, hogy nincs telefonom és mindenhol telefonos elérhetőséget kérnek. Hajléktalan szállón egyetlen éjszakát aludtam, de megbántam, mivel elkaptam a rühességet. Van a kenőcsre receptem, de nem tudom kiváltani. Így már be se jutok hajléktalanszállóra sem és munkát sem kapok. Munka nélkül meg nincs pénz kiváltani, meg ha ki is váltanám 24 órát kéne, hogy rajtam legyen zuhanyzás után. Szállás nélkül ez bukta. Nem szeretnék mást, csak egy kis szobát, ahol magamra zárhatom az ajtót, munkát és normális életet. Lelkileg teljesen haza vagyok vágva. Van egy barátnőm aki tudja a hejzetemet, mert így jöttünk össze. A szüleivel él, de nagyon nehéz körülmények között. Segíteni nem tud. Már könyörgött a szüleinek elég sokat. Ami nagy segítség, hogy lelkileg nagyon erősít. Muszály visszaszerezni a régi életemet, mert élni akarok és nem lézengeni, meg a barátnőmtől sem várhatom el, hogy így velem legyen. Teljesen kilátástalan vagyok, hogy hol kezdjek neki. Legyetek szívesek és adjatok valami hasznos tippet!! Előre is köszönöm.



2016. okt. 9. 15:49
 1/1 anonim válasza:
Valami lezárt vagy lakatlan házba nem tudnál esetleg bemenni ott lakni? Civilszervezetek?
2016. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!