Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Újabban egy öntelt idióta...

Újabban egy öntelt idióta bunkó állat vagyok. Hogyan tudnám ezt visszafordítani?

Figyelt kérdés
Eddig egyáltalán nem voltam ilyen, viszont az elmúlt pár hónapban egyre inkább. És kezd nem zavarni, ami pedig aggaszt.lassan lélek nélkül átgázolok bárkin...
2016. okt. 24. 11:10
 1/4 2*Sü ***** válasza:
Hát ha tudod ezt magadról, és zavar is, akkor a válasz egyszerű: Ne csináld.
2016. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"lassan lélek nélkül átgázolok bárkin..."


Bárkin? Nem hiszem. Szerintem néhány bunkó haver azt csinálhat veled amit akar. Úgysem mersz visszavágni, inkább csak felröhögsz, és átállsz az oldalukra. Vagy nem? Te eddig jó ember voltál. Ha átgázolsz valakin, akkor azokon gázolj át, akik rosszak. Akik kegyetlenek, vagy akik rosszindulatúak. Ezt elsőre nem fogod látni, de idővel rájössz, hogy ki az, aki megérdemli, hogy átgázoljanak rajta. Te egy jó ember vagy, az erőd és önteltséged olyan agresszív szemétkedő alakok ellen kéne fordítanod, akik mind a múltban képeske lettek volna ártani, mind most. De igazságtalanságot sose tegyél. Sose bánts ártatlan, rendes embert. És ne azt nézd, hogy az illető éppen veled mennyire rendes, hanem az egészet. Hogy mások hogy bánnak vele, és hogy ő hogy bánik másokkal. Ha annyira öntelt vagy, és erőteljes, akkor egyszerűen te irányítsd a haverjaidat. Ha valami f*@*szságot akar csinálni, akkor beszéld le róla. Ha valami rosszat akar tenni, beszéld le róla. Végül is nem a felfogóképességed csökkent, csak erőszakosabb lettél, makacsabb, és bátrabban odaszólsz mindenkinek. Tudd meg, hogy ez nem baj, ha mindezt a rosszak ellen fordítod.

2016. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem hiszem, ez az én utam

2016. nov. 3. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az az utad hogy rossz legyél.
2016. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!