Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tanuláskor valahogy mindig...

Tanuláskor valahogy mindig minden érdekesebb, ezen hogy tudnék változtatni? Még akkor is nehéz a tanulással foglalkoznom ha érdekel a dolog

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Zárd ki a zavaró tényezőket, ne legyen a közeledben se gép, telefon, tv stb

Próbáld inspirálni magad, pl na ha becsületesen megcsináltam a házit akkor eszek egy csokit, vagy csak akkor gépezek. Ne csalj :P

Vagy vond be a családod, ha nem csinálod meg pl nyolc óráig akkor tesód felpofozhat vagy meg lesz tilva valami...

Fura erről tanácsot írni, mert én pont az a típus vagyok hogy annyira rossz a lelkiismeretem ha nem írok meg egy fogalmazást vagy nem tanulok meg egy verset, hogy megesz az ideg XD nem is merek magamtól nem megírni házit..

Nincs valami tanulási zavarod? Lehet hogy ez áll fenn a háttérben

Más nem jut eszembe

2016. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!