Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A betegségem vajon összefüghet...

A betegségem vajon összefüghet a lelki problémáimmal?

Figyelt kérdés
Joreggelt. Szoval tegnap volt halottak napja. Teljesen kivagyok a derekam fáj. Lábaim nebezek semmihez sinvs kedvem. Előzö hetekben rengeteg volt a streszz bennem szinte mindenen sirtam kirobbantam. Csak fekvéshez volt kedvem persze a dolgaim intéztem. Nos mikor haza értem a temetőből akkor kész vége volt kidöltem lázas lettem mintha valami a derekamra ült volna. A gyaszom feldolgozatlan mert pont mikor kimegyek mindig ez van. Azt mondják járjak ki beszélhetni hozzá de nem merek mert összeesnek a dolgok. 4 éve halt meg a szerettem nagymamám.
2016. nov. 2. 05:50
 1/2 anonim ***** válasza:

persze ez nem egyértelmű?

hát derékfájás am is lelki okodra stresszre utal sokszor.

próbáld feldolgozni.

2016. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz a "siratófal"módszerrel is.


Leülsz egy csendes,nyugalmas helyen,és leírsz mindent nagyinak,amit szeretnél tudatni,megbeszélni vele.A levelet egy palántázó fával sírjába ülteted,vagy valamilyen repedésébe rejted.

2016. nov. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!