Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kifejtenetek nekem a velemenye...

Kifejtenetek nekem a velemenyetek errol az idezetrol?

Figyelt kérdés

Az alabbi idezet osszefoglalja az egesz eletem.Sosem tudtam, melyik elvet kene kovetnem.

"I'm constantly torn between 'if it's meant to be, it will be' and 'if you want it, go and get it'."


2016. nov. 7. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérlek fordítsd le magyarra.
2016. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom olyan szepen leforditani, de az a lenyeg, hogy "teljesen megakadtam aközött, hogy "ha valaminek ugy kell lennie, az ugy is lesz" es "ha akarod, akkor menj es erd el"."

De elonyosebb, ha erted angolul.

2016. nov. 7. 18:00
 3/4 A kérdező kommentje:
En ezt leginkabb egy kiszemeltemre ertem.Most akkor teperjek erte vagy hagyjam, mert ha a sors egymasnak szan minket, akkor ugyis egyutt leszunk?
2016. nov. 7. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem neked kell érezned. Úgy érzed, hogy a kiszemeltedet neked szánta a sors? Vagy csak egy lány, akivel majd úgyis szakítani fogsz?
2016. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!