Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha gyűlölök a...

Mit csináljak, ha gyűlölök a kereskedelemben dolgozni? Szerezzek egy gazdag sugar daddy-t?

Figyelt kérdés

Most kezdtem levelezőn turizmus és vendéglátást tanulni.

Nappalira is felvettek volna, de így tudom a tandíjat fizetni.

Kereskedelmben van munkaerőhiány, egyenlőre nincs más lehetőségem.

Mindent gyűlölök benne, reggel gyomorgörccsel megyek dolgozni, este hulla fáradtan érek haza. Szar fizetés, 0 szabadidő munkanapokon munka után, nincs hétvégém, 2 semmirevaló szabadnap, az sem egymás mellet. Tanulatlan, arrogáns csoportvezetők, parancsolgatnak, okoskodnak.

Mit tegyek?



2016. nov. 18. 18:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
jól nézzen ki,legyen 40 alatti,és te mondod meg mit vállalsz be.ez vicc? ébresztő csipkerózsika,nem te döntessz.vagy te szupermodell vagy hogy ilyen kikötéseid vannak? majd rájössz.
2016. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hát most miért ,azért ne vén tata legyen.
2016. nov. 18. 18:57
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt ne várd hogy egy fiatal, jóképű, magas, sportos fickó pénzelni fog. Az kap ingyen is csajt.

Max ha nagyon abberált, és senki nem vállalná be a kívánságait...

2016. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
19 évesen 60 évesekkel szexeljek? xd
2016. nov. 18. 19:03
 15/23 anonim ***** válasza:
97%
inkább ne szaporodj ha lehet
2016. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
97%
#14, ha ennyire büdös a munka, akkor igen.
2016. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
nem kell 60 évesekkel,van fiatalabb ronda pasi is azzal is dughatsz,vagy kereskedelemben szopsz.
2016. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
bármelyiket választod igyis ugyis szopni fogsz de nem mindeggy mennyiért:D
2016. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

# 15


Az a bajod, hogy nem válaszoltam a privátodra. Nem fogok 50 privátra válaszolni.

2016. nov. 18. 19:16
 20/23 anonim válasza:
86%
Nekem egy 35 éves sugar daddy-m van,elég jól néz ki de rohadt perverz.Tehát lehet találni viszonylag fiatalt,meg jóképűt,de hogy mit csinál veled azt nem te döntöd el.Mikor a részleteket megbeszélitek,meg fogja mondani hogy én ezt meg ezt akarom csinálni,ennyit tudok érted fizetni,kell vagy nem?Normális pasiknak akik helyesek és gazdagok is nem kell fizetniük a szexért,csak azoknak akiknek nagyon beteg vágyaik vannak.Ja és az ilyen emberek minimum instamodell kinézetű lányokat keresnek,úgyhogy nem egy egyszerű dolog.Az nem elég hogy szemtelenül fiatal és esetleg okos vagy,mindent el kell vállalnod,és nagyon gyönyörűnek kell lenned.
2016. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!