Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti gondoltatok már arra, hogy...

Ti gondoltatok már arra, hogy kitörjetek a monotonitásból, társadalom/ szülők értékrendjéből stb. hogy vissza kaphassátok saját életeteket?

Figyelt kérdés

Én ezt szeretném, de úgy érzem nem kapom meg hozzá a lelki támogatást!


27/L


2016. nov. 21. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban belegondolsz, csak rosszul járnál vele. A szabadság választásával lemondasz a biztonságról. A valódi szabadság maga az elveszettség. Te sem akarod megtapasztalni, csupán egy másfajta komfortzónába akarsz bekerülni. Ez lenne a nagy kitörés. Ugyanaz, csak másképpen csomagolva.
2016. nov. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Senki se érti?
2016. nov. 21. 10:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak te érted.
2016. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én azt akarom, hogy értse más is!!!
2016. nov. 21. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lázadj nyugodtan, de ne feledd, a 60-as évek lázadóinak java éli az életét, csak egy-két fotó, ami az akkori énjükből maradt.
2016. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisz85 ***** válasza:
Kedves kérdező jány :-) Ha elnyomnak, annak több oka van, egyrészt nem bízol saját magadban, vagy elhitetik veled, hogy ne is higgy, másrészt pedig lehetséges, hogy Te sem tudod mit vársz az élettől. De igen, sokszor volt már ilyen, és bizony sokat küzdöttem én is, hogy ne éljek olyan életet amilyet a szüleim, részben sikerült , részben nem.
2016. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De mit tegyek ellene???

Megakarok menekülni, de nem tudok... :((((

2016. nov. 21. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!