Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom, mi ez. Hogy küzdhet...

Nem tudom, mi ez. Hogy küzdhetném le? Normális szeretnék lenni.

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta félve csinálok mások. Egyszerűen nem tudok rendelni,felelni órán , a barátaimon kívűl normálisan beszélgetni pedig..pedig én teljesen normális vagyok.

Nem tudok aludni, rossz alvó vagyok ha pedig elalszom olyan álmaim vannak amik miatt másnap félek vagy undorodom. Néha anyámat látom pókokkal a szájában. Félek a pókoktól. Sokszor úgyérzem mintha az én számba is pókok lennének. Alsóosztályba egyszer kizavart a tanár és intőt is kaptam mert elkezdtem kutatni a számba és sírni. Nagyon rossz volt. És ez mais megvan. A nyelvem néha vérzik amikor a fogaimat csesztetem. Faradt vagyok es nem tudok mit csinalni. Segitenetek?



2016. nov. 21. 20:11
 1/3 Manócska1 ***** válasza:
mondd el a szüleidnek,vigyenek szakemberhez
2016. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Alsóosztályba egyszer kizavart a tanár és intőt is kaptam mert elkezdtem kutatni a számba és sírni."


Ezért intőt kaptál? A tanárod egy seg**fej pszichopata barom! Ő vele nagyobb problémák vannak, mint veled, neki kéne elmeorvoshoz mennie!

2016. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindenkepp szolok. Koszonom a valaszokat.

Hat sajnos ez igy alakult akkor. Anyukam se ertette ezert aznap nem is kaptam semmit a beirasert. Bar Sose szerettek a tanarok mert nem vagyok tul aktiv.

2016. nov. 21. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!