Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, túl szégyenlős...

Mit csináljak, túl szégyenlős vagyok?! :S

Figyelt kérdés
Jövőre sportolok és edzés után zuhanyozni is kell.Én nagyon szégyenlős típus vagyok.Ez ellen mit lehet tenni? 15/L
2010. ápr. 29. 22:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Fürödj fürdőruhába hisz csak az izzadságot kell lemosni :)
2010. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj akkor zuhanyozni, mikor már kevesen vannak. Fordulj háttal a többieknek, ha kész vagy, akkor meg tekerd magad jók körül nagy törölközővel.
2010. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Én is szégyenlős vagyok,de erre a legjobb a sokkterápia.Zuhanyozzunk együtt,és együtt legyőzzük a félelmeinket,gátlásinkat:)
2010. ápr. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
biztosan nem kötelező zuhanyozni, ha nem akarsz nem kell
2010. ápr. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Én se tudok meztelenül fürdeni közös zuhanyzóban. Erre tökéletesen ehet alkalmazni a fürdő- (esetetben) ruhát.
2010. ápr. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
de sajnos kötelező lesz.:S ha nem akk ordibál...így mesélték.
2010. ápr. 30. 14:43
 7/33 anonim ***** válasza:

Nézd valójáőban olyan hogy kötelező zuhanyozni nincs,ezt csak mondják,majd másolok be más témát jobb ha megnézed,a kommnteknél a 10-11 oldalon (.a lényeg hogy diákoknak azt mondták hogy kötlező vizsgálat és undorítóan végezték el,tök meztelenre kellett vetkőzniük és némely doki a lányok bugyijába is benézett,úgy hogy közben 3 osztálytárs még látta.Ezt azért írom,hogy tudjad majd milyen jogaid vannak)


Nézd a legtöbb zuhanyzóban van elválasztófal,menj a legvégébe legyen nálad mindig egy hosszú törölköző és légy gyors,akkor senki sem fog meglátni,vagy nyugodtan fürdőruhában zuhanyoz,én strandon abban szoktam,és nem szokott érdekelni más véleménye,ha nekem úgy jó,akkor így csinálom.Meg lehet oldani,mérd fel a terepet,ha nincs fal,akkor ruha marad,mással ne foglalkozz,csak azzal mi a kényelmes neked.


Átöltözni is könnyű hosszabb felső legyen rajtad,alul gyorsan lekapod addig is takar a felső és gyorsan felhúzod a többi részt.Mindent meg leht oldani

2010. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen hogy ordibál,semmi köze hozzád és semmi keresni valója nincs az öltözötökben,v. a zuhanyzóban.Nyugodtan maradhat rajtad a ruha,ha le akarsz zuhanyozni,ez nem kötlező.Bemásolóm a cikket amit már írtam a következő kommentbe,meg kell tanulnod ki állni magadért,mert különben elnyomnak
2010. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__8..


Nézd meg olvasd el,nincs olyan hogy kötelező,ezek a tinik is azt hitték,ezért nem mertek szólni,hogy egyesével csinálják a vizsgálatokat nálunk ne a többiek előtt és hogy ne nyúlkáljon a doki a bugyijukba.

2010. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

olyan hogy kötelező nincs,ez csak duma a megfélemlítés eszköze,még azzal szoktak ijesztegetni,hogy felküldelek az igazgatóhoz.


Figyi,van már nedves,illatosított törlőkendő is,szóval azt is tudsz használni.


Milyen edzés lesz és milyen felszereltségű a zuhanyzó,hány van belőle?-a legtöbb helyen max. 2 db van szóval annyi ember nem is tudna már csak az idő miatt sem zuhanyozni.


Egyébként meg az edzők,tesitanárok nem szoktak a diákok öltözéjébe keverni,nincs ott semmi keresni valójuk,szóval

így honnan tudná,hogy te zuhanyzól vagy nem.


Ha meg övöltözne,akkor mond meg hogy te normális inteligens hangnemben beszéltél vele eddig,szóval legyen szíves ő is így beszélni és semmi köze nincs ahhoz hogy zuhanyzól vagy nem

2010. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!