Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkos akarok lenni, az...

Öngyilkos akarok lenni, az életem romokban ugy érzem. Van családom barátaim mégis egyedül avgyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 20:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak sorjában!Miért hever romokban az életed?
2010. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi meghallgatunk.

Fel a fejjel, csak nyugi.

2010. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
16%
mondjuk ne itt kerss rá választ.. de persze mindenre az öngyilkosság a megoldás, ez most a divat :)
2010. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a családodra és a barátaidra! ha neked már úgyis mindegy akkor meg mindegy hogy élsz-e. De ők szeretnek téged úgyhogy legalább miattuk élj!
2010. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

nehogy megtedd!

ilyenkor találnod kell valamit ami éltet, amiért érdemes élned (lehet ez 1 ember, vagy például a zene)


fel a fejjel!

2010. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%

Ha van családod és barátaid, akkor nem vagy egyedül! És ne feledd, hogy azzal, ha megteszed és sikerül, csak neked lesz szerinted "jobb", akiket itt hagytál azoknak nem, csak óriási fájdalom okozol nekik és ezt nem lehet visszacsinálni.

Statisztikák kimutatták, hogy a sikeres öngyilkosok 95 %-a igazából nem is akarta megtenni, csak a figyelmet akarta magára felhívni, hogy valami baj van.

Beszélgess, beszélgess és beszélgess a barátaiddal, hiszen vannak, mert írtad is.

Egyébként rengeteg ingyenesen hívható lelkisegély szolgálat van!

Szerintem nincsen az a probléma, amit nem lehet megoldani, ne szégyelj segítséget kérni, a pozitív gondolkodás sok mindenre jó.

2010. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzek

Ne add fel :(

2010. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
37%
Neki nemcsak idézőjelben lesz jobb, hanem jobb lesz, ha megteszi. De felesleges, mert azért jöttél ide, hogy valamit elvégezz/megtanulj. Ha nem sikerül, úgyis visszaszületsz. Mindegy ha már most letudod.
2010. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%

haha, ez az önsajnáltatás....ezen mindig nevetnem kell

mindenkinek vannak gondjai, és egy internetes oldalon SENKI sem fog megoldást találni rá...csak egy gépnek írkálsz :)

2010. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem először fejezd be az általános iskolát.
2010. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!