Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkos akarok lenni, az...

Öngyilkos akarok lenni, az életem romokban ugy érzem. Van családom barátaim mégis egyedül avgyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 20:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
20%

Hülye emo..

Becsülnéd meg inkább, hogy van körülötted valaki akit egyáltalán érdekelsz..de úgy látom a családod és a barátaid neked nem jelentenek semmit se.

2010. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
fogalma sincs néhány válaszolónak, mulyen az a depresszió. én az voltam és azelőtt én is elítéltem a depiseket, mondván:miért nem tesznek ellene. sosem gondoltam volna, hogy én is az leszek-minden ok nélkül. nekem is megfordult a fejemben az öngyilkosság, de így utólag visszagondolva nem öltem volna meg magam, hiszen olyan család támogat és szeret engem, amilyen nem mindenkinek adatik meg. a barátaim mindig is inkább haverok voltak. na ennyit rólam. csak azért írtam hátha erőt ad hogy én túl vagyok rajt. és neked is muszáj lesz, különben nagyon mélyre fogsz süllyedni. próbálj arra gondolni, hogy jobb lesz később. vezess naplót, és mindenképpen fordulj pszichológushoz és kell v.ki akinek a vállán kisírhatod magad és mindent elmondhatsz neki. nekem az anyukám volt az. nehogy megöld magad! nem véletlen, hogy élsz, hogy megszülettél. ne vedd el magadtól az esélyt a boldog életre!!
2010. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%
Nekem már családom sincs, úgy értem sem hozzátartozóm, sem házastársam, mégsem leszek öngyilkos.
2010. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
21.44 én ezt értem, de ha már depresszióról beszélünk, akkor nem lenne tanácsosabb szakorvoshoz fordulni, mint x ember válaszát várni, aki meggyőzi arról " na ne legyél már öngyilkos " ?
2010. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ne legyél zárkózott. Tölts több időt a barátaiddal, családoddal. Meglátod, akkor már nem is lesz olyan romokban az életed! :) Bocsi, ennyi infó után csak ennyit tudok írni. :)
2010. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ne tedd! Nem éri meg! "Az öngyilkosság a gyengeség jele!" Inkább itt nem írok semmit, ha beszélgetni akarsz írj privibe!


F/18

2010. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én is voltam depis kb 8 éven át. Iskolában mindenki piszkált, tanár hányással etetett, igazat mondott a nekem rosszat akaróknak, azután jobb helyre kerültem, utána jött még egy iskola, és ott nagy nehezen föloldódtam és teljesen optimista beállítottságú lettem. Nekem is többször eszembejutott az öngyilkosság, de rájöttem, hogy semmi értelme.
2010. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ez nem önsajnálat ez enm az!!!!Egyzserűen van oylan amikro az ember kész van...és én kész avgyok..szétrobban a fejem ettől a sok dolgotól..vannak barátaim..ez igaz és családom is ez is igaz..de mégis..csak egy ember van aki segíthetne..de ő tört össze engem...és észre sem vette..neki csak egy csaj voltam a sok közül, de vana mikro egy ember megváltoztatja az életedet és akkor nem tudod elfelejteni..és az élet szörnyű..semmi értelme..az emberek csak háborúznak és utálják egymást..lassan a gyűlölet elnyomja a szeretetet...nem értem..lehet hoyg egyszer majd megértem

Volt egyszer egy öngyilkossági kisérletem és nem sikerült...nem vettem be elég gyógyszert és csak ömm kómába estem...de most megitn szörnyű és mindig is az lesz..egy ember sincs akivel ebszélhetnék és a pszihológus nem olyan..


15/L

2010. máj. 2. 12:50
 19/26 A kérdező kommentje:
"Az öngyilkosság a gyengeség jele"<--én ugy érzem hogy angyon gyenge vagyok:(
2010. máj. 2. 12:50
 20/26 anonim ***** válasza:
9%
Nyugodtan öld meg magad. A te életed..eldobhatod. De aki tényleg öngyilkos akar lenni,az nem ide irogat. ;) Csak tedd meg és kész..titokban. Nem kéne híresztelni..szánalmas..
2010. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!