Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen félős?

Miért vagyok ilyen félős?

Figyelt kérdés
Ha tetszik egy srác, vagy szerelmes vagyok belé, akkor vagy elmenülök előle vagy nem merek semmit se csinálni, de néha hozzájuk merek szólni akkor is halkan...Miert van ez? Kevés az önbizalmam? Vagy mit tegyek hogy úgy csináljak azokkal a fiúkkal akik tetszenek mint egy sima emberrel?
2016. dec. 6. 21:14
 1/2 A kérdező kommentje:
*...semmit se csinálni, ha ott van korulottem
2016. dec. 6. 21:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sokan vannak még így ezzel. Magamból kiindulva, amikor nekem volt ilyen helyzetem, hogy szerelmes voltam valakibe, akkor én igazából az ő érzéseitől meg az ő reakciójától féltem, attól, hogy semmit nem érez irántam meg hogy elutasít. Szerintem nagyon sok lány fél ettől, benned is valami ilyesmi lehet. Viszont én rövid időn belül felvállaltam előtte az érzéseimet, és miután megtudtam a reakcióját, sokkal könnyebb lett. Talán próbáld meg te is ezt. :)
2016. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!