Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aazt szeretném csak kérdezni...

Aazt szeretném csak kérdezni hogy mi lenne a helyes döntés? Eldobni mindent ami szerintem a legkönnyebb vagy valami más?

Figyelt kérdés
Annyira kilátástalannak érzem a helyzetem, a párom elhagyott annyi minden után amiken keresztül mnetünk. Az életemnek nincs már értelme, már régen is sokszor próbálkoztam öngyilkossággal és lassan úgy érzem hogy megint ott tartok, már nem bírok így élni, már nincs értelme miért küzdenem.
2016. dec. 25. 10:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
Küzdj magadért, mert mindig mindenből van kiút.
2016. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az a baj hogy úgy érzem ebből már nincs kiút
2016. dec. 25. 12:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért hagyott el a párod? Szerezd vissza! Mond neki, hogy megváltozol, és ezentúl minden más lesz. Persze ezt a sablonos dumát már nem sok lány veszi be, de ha mégis igaz, és ezentúl minden más lesz, akkor hátha ő is visszajön hozzád.
2016. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis el kell mennünk e világról. Miért kellene siettetni?
2016. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
teljesen kizárt,azt mondja elvágtam benne valamit, tehát reménytelen, mint az életem
2016. dec. 26. 01:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit vágtál el benne? Ez is valamilyen sablonos duma. Fogadok még te sem tudod mit követtél el ellene.
2016. dec. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tényleg nem tudom mit követtem el elenne , lehet hogy nem voltam neki sosem elég jó,csak kihasznált,mert nem dolgozott csak én..
2016. dec. 26. 15:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha már ő használt ki téged, lehetett volna benne annyi tisztesség, hogy megmondja, és ne rád fogja, amiért elhagyott. Undorító egy nőszemély volt. Már bocsi. Vigyázni kell azokkal a nőkkel, akik nem akarnak dolgozni. Meg alapból is, ilyen esetben ha esetleg elküldik a férfi a munkahelyéről, akkor a nő kénytele elhagyni a férfit, mert nem tudnak megélni. Ez nem is lehetne másképp.
2016. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, téged kihasználtak! Két dolog van! Az egyik, hogy semmivel sem kilátástalanabb a helyzeted, mint azelőtt, mielőtt összejöttetek volna! Másik, hogy amikor ez az életképtelen nőszemély rád akaszkodott, sokkal kilátástalanabb volt a helyzeted, mint most. Nem értem mi a bajod. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle!
2016. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nő vagyok,nem férfi
2016. dec. 26. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!