Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magányos vagyok, és az önsajná...

Magányos vagyok, és az önsajnálatomba süllyedve nem tudok semmire koncentrálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, csak elhatározás kérdése, mégsem tudok előre lépni. Dolgoznom, tanulnom kellene, de olykor napokat töltök az ágyban a plafont nézve, annyira pánikban és egyedül érzem magam. A környezetem nem veszi észre (nem akarja észre venni), mennyire rossz. Sosem voltam ennyire egyedül, tényleg nincs senkim, akit közel tudnék engedni magamhoz. A legjobb barátnőm a párkapcsolatának él. Komoly partnerem, akivel mindent megoszthattam, már közel fél éve nincsen.

Úgy érzem, csak sodródom, és dühös vagyok magamra, hogy nem tudom kezembe venni az életem. Nem tudom, hogy kezdjek bele.

Valaki van így ezzel? Vagy tud segíteni, hacsak pár szóval is?


Köszi előre is.

20/L



2016. dec. 30. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Tedd ki a kérdést kicsit átszabva a felnőtt párkapcsolatokba és 15 perceb belül annyi pasi fog jelentkezni, hogy napi csak eggyel randizol akkor is le leszel kötve március végéig.
2016. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem lenne semmilyen akadály, mit csinálnál szívesen?
2016. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Elgondolkodtam rajta, de inkább visszafogtam most magam :D Sajnos az ilyen időtöltés nem hiszem, hogy megoldásra vezetne, csak még több energiámat osztogatnám szét olyanokra, akik lehet meg sem érdemlik. :/


#2 Igazából nagyjából szeretem azt, amit csinálok, a sulit, a vele járó közösséget, a programokat. Csak valami hiányzik, ami úgy érzem, korábban megvolt. (Mondjuk szívesen járnék többet esetleg túrázni, vagy kulturális programokra, de ez csak rajtam múlik.)

2016. dec. 30. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Vizsgáld felül az étrendedet. Zárd ki a növényi olajokat, és egyél állati zsírt. Csodát fogsz tapasztalni.
2016. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 Ez tényleg jó tanács! Pár éve paleoztam, most 60-70 %-ban tartom be. Ég és föld ha egy ilyen egészségesebb életmódot követek, meg ha nem. Sokat ad a közérzet javulásához.


Csak valahogy mindig visszaesek mégis. Világfájdalmas vagyok. De minél többet mondom, annál jobban szégyellem magam :D És így általában sikerül magamra erőltetni, hogy összekaparjam magam és működjek tovább.

2016. dec. 30. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!