Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok normális lenni?

Miért nem tudok normális lenni?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve szorongok, ha emberek vesznek körül...ha pl. Suliban vagyok ...nagyon kényelmetlenül érzem magam...Volt hogy azért nem mentem be, mert annyira "féltem",az emberekkel való kontakttól, ezért kitaláltam valami betegséget,hogy otthon maradhassak...Gondolkodtam,hogy mi lehet ennek a gyökere; általánosban mindig én voltam a "lúzer"...minden nap el kellet viselnem a megaláztatásokat; Most vagyok 9.-es. A mostani osztályommal olyan "közömbös"a viszonyom...mármint nem is nagyon bírnak, viszont nem is aláznak meg stb...A jegyeim nem valami jók (3-2)...rendesen megtanulom az anyagot, de feleléskor/dolgozat írás közben nagyon izgulok és kénytelen vagyok normálisan koncentrálni, pedig próbálkozom, de néha egy sort sem tudok úgy elolvasni, hogy fél perc múlva ne máshol járjon a figyelmem...

Tudom, hogy normálisan kéne járnom suliba,..tudom socializálódnom kéne stb..de nagyon nehéz....Úgy érzem, bárhogy is próbálkozom, semmi sem változik...Mindegy, hogy mennyire próbálom elfolytani magamban ezt az egészet, ugyanúgy szorongok;

Akinek volt hasonló problémája, tudna segíteni/ tanácsot adni?

14/l


2017. jan. 3. 00:38
 1/1 anonim válasza:

Általánosban szintén ez volt a helyzet. Én voltam a lúzer akit senki sem szeret stb. Aztán elkezdtem táncolni és minden más lett. Megtaláltam a saját társaságomat és minden jobb lett:) ezért azt ajánlom, hogy kezdj el sportolni vagy valamilyen foglalkozásra járni es találd meg a baráti köröd akikkel igazan jol érezheted magad:) remelem tudtam segíteni

14/L

2017. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!