Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rajtam kívül érez még így valaki?

Rajtam kívül érez még így valaki?

Figyelt kérdés
Unom az egész életet... A szürke hétköznapokat, a kétszínű barátokat, a teljesen felesleges tantárgyakat, a teljesen unalma edzéseket a teljesen unalmas mostani életet... Előttem a világ... Nagyon sokat gondolkodtam ezen... Igazi álmodozó vagyok *-* Egyszer csak ugy világgá mennék Cooner YoungBloodot hallgatva elmennék Kanadába Texasba Japánba Franciaországba és csak úgy el a világ elől vidékre... Személyazonosságot változtatnék és útnak indulnék... Eltűnnék mindenki elöl és hátrahagynék mindent... Kíváncsi lennék hogy van-e még más is így... 13 éves vagyok, tudom még fiatal, de nagyon rosszul esik ha ilyenért kioktatnak... Mindenki volt 13 éves... úgyhogy léci ne :) Visszatérve az eredeti témához, van így rajtam kívül még valaki? Egyébként itt nem a tipikus utazásokra, hanem a saját erőből történő felfedezésre. :)

2017. jan. 10. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Tudod, meddig jutnál 13 évesen önerőből? :D

Mindenki volt 13, de nem mindenki volt buta. No mindegy, biztos sokan éreznek még így.

2017. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy te Kabuto, hogy személyazonosságot váltasz? XD viccet félre téve szerintem amíg nem leszel 18 addig a zenébe,rajzolásba,animébe...stb-be menekülj ;D utána ha betöltöd a 18-at akkor nyugodtan vándorolj ^^
2017. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Fiatal teenager vagy, sokan ereznek igy mint te. Amit tanacsolhatok, hogy tanulj, illetve tanulj nyelveket, de legalabb angolul tanulj meg es egyetem elott vagy utan tolts el egy kis idot kulfoldon :)
2017. jan. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Válaszul a válaszolóknak xD : Nagyon sokat rajzolok, a szobamat rajzok, animés poszterek borítják ^^ Nyelveket is tanulok: németet és angolt is :)
2017. jan. 11. 05:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ha itt sem érzed jól magadat akkor sehol sem fogod , mert a lelkünk vissza tükrözi a vilàgról alkotott véleményünket , egyszóval azok vagyunk, amit gondolunk. Mindaz, ami vagyunk, a gondolatainkból táplálkozik. Gondolatainkból építjük fel a világunkat. Egyébként keress hitet , mert a hit mindent legyőz (csak szólok buddhistának lenni egyet jelent azzal , hogy boldog vagy ) ;D
2017. jan. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyanígy vagyok, csak én már megjártam egy csomó országot, dolgoztam vagy tanultam mindenütt, de egyébként dettó ugyanez van még most is, 30 évesen! Annyira unom az egészet! :D Szóval igen, minimum egyvalaki van még rajtad kívül! :D
2017. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!