Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor fogom végre felfogni?

Mikor fogom végre felfogni?

Figyelt kérdés

A nagymamám meghalt kb 2-3 hete de még mindig nem fogtam fel.. mindig kérdezném anyutól is,hogy mama hogy van de később leesik,hogy már nincs

Rengeteget gondolok a Mamára,nagyon hiányzik.. mit meg nem adnék azért hogy akár beszélhessek vele még 1x.. de nem lehet. Szerintem még fel se fogtam,hogy mi történt pedig már nemsokára temetés.. hogy legyek ezen túl?

L



2017. jan. 13. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes dolog. Nagyon szeretted, nagyon fáj az elvesztése, nehezen tudod felfogni. Szerintem még idő, míg felfogod, egy ilyet felfogni nagyon nehéz. De idővel mindent fel lehet fogni, csak nem lesz könnyű.
2017. jan. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2017. jan. 14. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 éve halt meg a mamám, ugyanígy voltam mint te. Èn is nagyon szerettem, és nehezen tudtam felfogni hogy már nincs. De hidd el, idővel jobb lesz! Mindig is fájni, és hiányozni fog, de az emlékét senki nem veheti el tőled. Kitartást, és őszinte részvétem!
2017. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:(
2017. jan. 17. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!