Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetek mikor furcsa...

Mit tehetek mikor furcsa fázisa vannak?

Figyelt kérdés
Arról beszélek hogy kiesnek idopontok ès a barátaim azt mondják mien baromságot mondtam vagy ijesztőt csináltam.Nèha elkezdek nevetni a hangomnál sokkal mèlyebben meg furcsa gondolataim vannak estènkènt van hogy teljesen megőrülök sírok de közben mosolygok és nevetek olyanon nevetek amin inkább általában sírok .Volt olyan is hogy teljesen random emberekről egy kèp jött a fejemben és láttam ahogy szenvednek.Ez mi akar lenni?

2017. jan. 13. 23:24
 1/3 anonim válasza:

Szerintem előszőr is el kellene menned egy pszhihiáterhez de tényleg vagy legalább egy pszichológushoz max.majd ő tovább küldd. Ez nagyon nem normális és komoly mentális problémákra utalhat.

Gondolkozz el azon hogy mikor kezdődtek el ezek a panaszok és mi történt veled ekkor. Ez a kettő összefüggésben áll egymással. Ha ez a magadban elrendezős dolog nem vállt be próbálkozz a pszhichológussal..

2017. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az első válaszra!

Egyrészt nagyon köszönöm a tanácsot de az a helyzet hogy 3 éve járok pszihiáterhez ès a helyzet csak romlik.

2017. jan. 15. 09:07
 3/3 anonim válasza:
valószinűleg csak beképzeled magadnak ezeket a tünetegyütteseket...azt pedig nem hiszem hogy 3 éve jársz orvoshoz ezzel vagy ha jársz is nem mered neki ezen gondolataid elmondani...ha elmondtad volna akkor nem otthon ülnél a gép előtt hanem a pszichiátrián...amugy megnézném a kórtörténeted :D
2017. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!