Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy hónapban egyszer történik...

Egy hónapban egyszer történik egy olyan dolog velem, hogy sétálok csak szokásosan nézek minden felé előttem és olyan érzés fog el mint ha már láttam volna ezt pontosan ugyan így ennek köze lehet a dezsabühöz?

Figyelt kérdés

Természetesen nem úgy értettem, hogy minden hónapban!

Kisebb korom óta vannak már ilyen érzéseim de eddig nem nagyon izgatott csak olyan reakcióm volt rá hogy hű de fura.

Ma 4 ember volt előttem olyanok akiket ismerek, tehát mentem és egyszer csak bevillan valami lépek egyet és tökéletesen beleillik a képbe. Hasonlattal ezt úgy tudnám elmagyarázni, hogy visszatekersz egy filmet 1 másodpercel és szereplő nem felejti el mi fog történni 1 másodperc után tehát mint ha egyszer azt már látta valahol de franc tudja hogyan. Veletek történt hasonló dolog de durvább vagy esetleg tudtok erről a dologról valamit?



2017. febr. 8. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez egészen pontosan a deja vu.


Volt olyan, hogy percekig éreztem. Szerintem mindenkivel előfordul időnként. Ne izgasd fel magad rajta, teljesen természetes. Néha még azt is tudom, mi lesz a következő szava annak, akivel beszélek.

2017. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!