Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudom letisztázni...

Hogyan tudom letisztázni magammal, hogy nehéz természetű vagyok?

Figyelt kérdés

Világ életemben úgy éreztem,hogy sose bántok senkit,és valahogy ismétlődő jelleggel előfordulnak munkahelyen,meg anno suliban inzultusok.Állítólag van valami a viselkedésemben(viselkedészavar) ,amit nem veszek észre,meg továbbá könnyen felidegesítek másokat,és félreértik a kommunikációmat.

A szüleim ,mikor közlik nem vagyok könnyű eset ,és nem is voltam az sosem,olyankor nem tudom miről beszélnek.Én mindenkivel próbálok kedves lenni.A szüleimről viszont tudom,meg hallottam is ,és a szemembe is mondták,hogy nagyon nehéz esetek.Mindketten szeretnek dominálni,és erősebb jellemek,engem,meg anno lehúztak,és most is azt erősítik nem vagyok talpraesett.Sokszor érzem beégetem magam velük,ha például elmegyek velük vásárolni.

Bevonzom a nehéz természetű emberkéket,akik kicsit gorombák vagy betegesen védik az igazukat,még barátkozás terén is.



2017. febr. 12. 18:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Két élettársi kapcsim nem sikerült,de folyamatosan azon vagyok,hogy legyen párom.
2017. febr. 12. 18:15
 2/3 szántóvető ***** válasza:
nem vagy nehéz természetű hanem elnyomnak.kérdés hogy az inzultusok hogy végződnek:meghátrálásra kényszerülsz vagy keresztülviszed az akaratodat?
2017. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Konfliktusokba bele merek ugrani,akkor is ha vesztes maradok.

Változó!!Talán most már kezdek olyan szintre jutni,hogy nem hagyom magam vezényelni,és pont az szűri a konfliktusokat,de vannak most is emberkék ,akiket nehezen tudok leépíteni.A pszihiáter is megmondta,hogy azért lehet kicsit kötélen ingatni,mert anyáék ilyenek.8 éve nem lakok velük,és azóta változott valamennyit a helyzet.

Miután különmentem a páromtól,megfordult a fejembe,hogy visszamenjek hozzájuk,de pont ezért nem merek.

Meggondolom,hogy összemerjek e jönni egy új hapsival??

A másik dolog meg az,hogy erősítik,hogy önállótlan vagyok,irányítani kell,és húgommal példáloznak:ő már rég helyre tette volna ezt meg azt az embert.A doki szerint itt is a gond.Próbálok ritkábban hazautazni.

2017. febr. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!