Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Így hogyan barátkozzak találja...

Így hogyan barátkozzak találjak társat?

Figyelt kérdés
Lassan 18 éves leszek de még nemigazán mondhatom hogy voltak ,vannak igazi barátaim.Persze ez nem annyira zavar mivel introvertált típusú vagyok azon belül is INTJ ezért úgy mond általában jól elvagyok magamban.De azért én is szeretnék jókat beszélgetni minden féléről egy hasonló emberrel.De elég ritka az ilyen az átlagemberek olyan egyszerűek és felszínesek nekem persze nem bántásból.Na meg ha barátaim sincsenek hogyan lehetne barátnőm aki hasonló mint én.Azért az esélyek kicsit ellenem szolnak.Ezért teszem fel eme kérdést amire magam nem találok választ.
2017. febr. 21. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Probálkozz, és ne add fel.. Másik, hogy mindig probáld kicsit személyessé tenni a beszélgetést
2017. febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!