Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem engednek el a szüleim a...

Nem engednek el a szüleim a Rockmaraton fesztiválra, mit teketnék, h ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni arra a 2 koncertre, ami júl. 7én lesz, de anya nem enged el! majd az egyik barátommal szeretnék beszélni, és mondani anyának is, h vele megyek, de sztem így sem fog elengedni. Hogyan változhatna meg ez a véleménye, és hogyan vehetném rá, h mégis elengedjen? 12/L
2010. máj. 9. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tizenkét évesen tényleg elég fiatal vagy hozzá, hogy fesztiválozz. Nem tudom melyik koncert egy nyugisabb rockkoncert még oké, de egy nagyobb és vadabb bulira már biztos hogy nem engednék ki ennyi idősen senkit mert csúnyán összetaposhatják.

Ha napközbeni nyugis koncert és nem alszol kinnt, hanem a koncert után hazamégy és van egy megbízható felnőtt kisérőd akkor még belefér. De én is szívem szerint azt mondanám várjál még 1-2 évet a fesztivállal, neked is jobb lessz ha nem mint csatolmány leszel ott, hanem a saját korosztályoddal.


rocker lány/20

2010. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Takarítsd ki a szobát, súrold ki a kádat, mosd ki a WC-t, mosogass el, pucold le az ablakot, amennyire csak tudod, nyírd le a füvet, próbálj meg vacsorát főzni, palacsintát sütni, mire hazajön anyud.

Ha friss vacsival, és pompásan csillogó portalan lakással tudod várni egy pár napon a szüleidet, akkor esetleg, már érett vagy egy fesztiválra, ill. ők is biztos jobban átgondolják a dolgot.

De szívem szerint én is azt mondanám, hogy kicsi vagy még ehhez... Ha ráadásul utazni is kell, nagyon könnyű elkavarodni. Koncerten úgyszint, de persze lehetsz érettebb a korodnál, ebből az írásból nem jön le.

2010. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Melyik 2 koncertre szeretnél elmenni ?

Mert azért nem mindegy.

2010. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a hátköznapi csalódások meg az exploited. egy napon lesz a kettő. amúgy az a barátom a tesójával menne :D
2010. máj. 14. 15:39
 5/13 anonim ***** válasza:

szökj meg mire elkezdenek keresni a rendőrök asszem 48 óra addigra haza is érhetsz csak vigyázz nehogy anyudék utánad jöjjenek mert akkor bújkálnod kell xD

CSak vicceltem nézz anyukád szemébe és mond neki hogy mennyire szereted..nálam ez mindennél beválik :) de nem mindenkinél válik be egy próbát megér

2010. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Hétköznapi Csalódások? Exploited? Én se engednélek el az biztos :) Az első 20 másodpercben szarrá fognak verni meg taposni...
2010. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mert igazából az exploited annyira nem fontaos csk hétköznapi csalódások (nem enged rövidíteni)! nagyon bírom a zenéjüket! ők meg nem csak most koncerteznek, hanem járják az országot! na, oda szeretnék nagyon menni!
2010. jún. 14. 16:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem anno 15 évesen nem engedtek el, de következő évben már igen (mondjuk akkor már a barátommal mentem).

Ha anyukád egyedül nem enged el, akkor majd én vigyázok rád :D De tényleg, én is arra a napra megyek ki, én is ezeket szeretem.

2010. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Voltam az idein egész héten. De mivel nem ismerem az Exploitedet nem mentünk a koncertre de egyik barátom volt és mondta hogy elég durva volt. Én is csak idén mehettem először fesztiválra. Szerintem várjál még 1-2 évet. L/16
2010. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az Exploited annyira volt durva, hogy félig elaludtam rajta :D Na jó, biztos volt pogó, de abban senkinek nem kötelező részt venni, lehet azt a koncertet a széléről is nézni.
2010. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!