Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az emberek többségének ellensz...

Az emberek többségének ellenszenvesek a zárkózott, félénk, visszahúzódó emberek?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen vagyok és sokszor ez az érzésem.

2017. márc. 3. 13:44
 1/9 anonim válasza:
100%
Én is ilyen vagyok és mindig kiközösítenek, de az igazat megvallva jobban érzem magam állatok között... 28/F
2017. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

És vannak barátaid, párod?

2017. márc. 3. 13:59
 3/9 anonim válasza:
100%
nincsenek, ha voltak is lekoptak maguktól, egyedül táv barátaim vannak...
2017. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az emberiség nagy része extrovertált és előítéletes, ezért igen, ellenszenvesnek tartják a zárkózottságot. Próbálj meg inkább interneten keresztül barátkozni.
2017. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Bírom ezt extrovertált/introvertált szöveget. Ez egy jól hangzó maszlag. Az ember társas lény. Ahhoz, hogy társasági életet tudjon élni, kommunikálni kell tudni. Aki számítógép mellett nőtt fel, és később is egész nap a telefonját buzerálja, az jó eséllyel soha a büdös életben nem fog megtanulni kommunikálni. Na, az ilyenekre mondják a pszichológusok, hogy introvertált, és jó pénzeket akasztanak le a "gyógyításáért". Pedig ez nem betegség, hanem állapot.
2017. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Valakinél igen, de valakinél nem.
2017. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
És én még azt hittem, Miquel nem tudja überelni a fas.zságait. De, tudja. Ilyen az, amikor egy olyan ember okoskodik az adott témában, akinek halvány lila fingja sincs hozzá, de mivel ő sosem szenvedett ilyen "problémában", azt gondolja, magától értetődően tudja és átlátja a megoldást és a folyamatot.
2017. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
92%
Teljesen megértelek. Sokszor rám is úgy tekintenek mintha valami földönkívüli lennék, még így 26 évesen is. "az ember társas lény" na ettől a kijelentestől meg már rosszul vagyok. Igen van aki társasági, van aki nem. Én pont hogy akkor érzem magam a legjobban ha egyedül vagyok. Ha haverokkal elmegyek ide oda, akkor is bizonyos időkeretek között kell maradnom, és utánna egyedül kell lennem egy ideig. Ez van.
2017. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, nem-igazán szeretik a visszahúzódó, csendes embereket, mert könnyű őket elnyomni és nem nyílnak meg könnyen.


Én is ilyen vagyok. De van párom és 1-2 barátom. Bár nem a legigazibbak a barátaim, de még mindig próbálok igaz barátságokat kötni, ha látom, hogy valakivel lehet és érdemes. :) A párom mindig az egyetlen akiben teljesen megbízom és aki így szeret, ahogy vagyok.


Ne add fel, lesz aki úgy szeret, ahogy vagy! A megfelelő embereknek meg fogsz nyílni és szeretni fognak, a többi ember ne érdekeljen!


Nem vagy egyedül ezzel, vannak még ilyen emberek mint te, de nem szabad ettől rosszul érezned magad. Keress olyan embereket, akik mellett önmagad lehetsz. :) Nem egyszerű, de találhatsz ilyen embereket, csak járj nyitott szemmel.

2017. márc. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!