Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy éreznéd magad, ha egész...

Hogy éreznéd magad, ha egész félévben/tanévben egy háromágyas szobában tök egyedül kéne lenned, mert a szobatársaid max két napot töltenének ott, de te messze laknál, és csak havonta tudnál haza járni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

jól, mert ha a társadalmi élete az embernek csak a szobára korlátozódik, az elég nagy baj.

egyébként ilyen helyen inkább az szokott gondot okozni, hogy miként szerezzen az ember helyet egy-egy numerára, így meg ez nem probléma. ;)

2010. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nézd a jó oldalát. Tudsz aludni, nem cseszeget senki, hogy miért hagyod elöl a cuccaidat, nyugi van, nem kell a szobatársaid pasijait/csajait nézned/hallgatnod minden éjjel...
2010. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

jól, mert nem kellene más trehányságait elviselni.

Egyébként van élet a szobán túl is...

Ha ez koli, akkor menj át egy évfolyamtársadhoz néha-néha beszélni, tanácsot kérni, jegyzetet elkérni, és tanulj!

2010. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék neki! :D

Szerintem bárki cserélne veled, ill. szívesen töltene nálad egy nyugodt tanulgatós éjszakát. (Nem kell rosszra gondolni.)

2010. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Gyertek akkor, cseréljetek!

Tudom, hogy van élet a szobán túl is, csak azok néha összeszokott társaságok, ahonnan én kilógok.

2010. máj. 10. 11:57
 6/17 anonim ***** válasza:
Különben ez mi középsulis vagy fősulis kolesz?
2010. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyetemi
2010. máj. 10. 13:30
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát, akkor meg?

Nincsenek egyetemi bulik???,

Nálunk szerdán mindig fősulis bulik voltak, mentem, ha egyedül egyedül :)


Csajszi vagy ügye?

2010. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Oké, cseréljünk!


Én jó pár évvel fiatalabb leszek :)))

És még bulizhatok :))))


De akkor most cseréljünk, mert

2 nap múlva nyelvvizsgázok (HA HA HA most vettem észre:nyelvvizs-GÁZ-ok) szóval menj el helyettem (angol szakmai (üzleti) középfokú szóbeli...


Én meg elmegyek helyetted az egyetemre, és kitombolom magam... :))))


NA? Mit szólsz???


Egyébként, meg menj le a portáshoz, kérdezd meg vagy lesd meg hogy kinek a kulcsai nem lógnak, -mert azok bent vannak - és próbálj velük jó kapcsolatot ápolgatni :))) Találj ki valamit, amiről azt gondolod, hogy tudnak neked segíteni és kérd a segítségüket... tölts több időt a TV szobában, vagy a konyhában, menj át a szomszédhoz, kérni egy hajszárítót vagy valami ilyesmi...

2010. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
..köszöntsd fel az egyiket mikor névnapja van...
2010. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!