Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom az életemet és képtelen...

Utálom az életemet és képtelen vagyok folytatni. Mindig rosszul érzem magam. Anyám állandóan csak beszél, hogy csináld ezt meg csináld azt, képes 15 percig teendőket felsorolni. Hol a kiút? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Mindig csak mondja a magáét, és a legrosszabb hogyha bármit elmondok neki hogy nem vagyok jól vagy látja a viselkedésemen, csak veszekszik hogy miért kell hisztiznem meg neki is van problémája mégse viselkedik ilyen hül.yén stb. Az iskolában nagyon rossz jegyeket kapok, pedig én szeretnék jobbakat de nem tudok taulni képtelen vagyok rá ezért is utálom magamat. Szüleim sose csinálnak ebéden kívül más kaját ezért ha nincs itthon semmi kész összevissza eszek mindent és utána rosszul leszek. A külsőmmel is elégedetlen vagyok, nem tudom elfogadni mert 17 éves létemre SOHA EGYETLEN FIÚNAK SE tetszettem még, még soha senki nem akarta hogy a barátnője legyek nem is csókoloztam meg semmi. Van néhány barátom de nem igazán szeretem őket, annyira mások mint én és olyan idegesítően tudnak viselkedni meg gyerekesen. Most épp csak arra vágyom hogy egyedül legyek, hagyjanak békén és semmit ne kelljen csinálnom, még enni se csak feküdni napokig a sötètben.
2017. márc. 5. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon sajnálom, hogy így érzel, kedves kérdező. Noha pár évvel fiatalabb vagyok nálad, én is éltem át hasonlót, viszont most jobb a helyzet. A kérdésed alapján úgy tűnik nagyon lebecsülöd magad. Első lépésnek talán mégis jobb lenne valami elfoglaltságot találni. Esetleg beszélgess valakivel (akár online) vagy találj hobbyt, sportolj. Így egy kicsit megfeletkezel a negatívumokról. Változtass a hozzáállásodon! Nagyon sokat számít, utáltam magam most viszont egyre közelebb kerülök ahhoz, hogy elfogadjam magam. Azt hittem sosem fogok tetszeni senkinek, mégis egyszerre ketten is bepróbálkoztak nálam. Mind ezt azért, mert jobban odafigyeltem magamra és pizitívan gondolkodtam. Hidd el mindenből van kiút csak meg kell találni! :)
2017. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig anyukádnak ezt sürgősen abba kell hagynia. Mert ha sokáig azt kell érezned hogy nem te uralod életedet hanem bárki más, az tényleg kikészíti az embereket és akár öngyilkossági gondolatokat is gerjeszthet. A függőség, a megfelelési kényszer nem tesz jót a mentális egészségnek.

Ez az orosz ügyvéd nem véletlenül választotta az üregi nyúli életet Moszkvától több tíz km-re:

[link]

Mert aktív pihenésre volt szüksége. Na itt aztán csörgethetik a telefonját az ügyvéd kollégái és ügyfelei és küldözgetheti neki az adóbevallási csekkeket az adóhivatal is mert a természet ilyen hülyeségeket nem ismer.

2017. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nálam több válasz is van:

1.: Ha hamar megcsinálod akkor is marad szabadidőd és nem fogtok rajta összeveszni.

2.:Hagyod had magyarázzon majd csak megunja vagy megcsinálja helyetted.

3.:Megkéred hogy csináljátok meg közösen.

4.:Egy kicsikét később megcsinálod.

Sok sikert!

2017. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Költözz el. Ha tudsz főzni, akkor akár hozzám is.
2017. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet sokan nem fogják érteni,miért írom, de nem baj.

Keress munkát, diákmunkát!

-Nem lustizol otthon, ergo anyud nem talál meg.

-Felelősséged lesz, tehát nő az önbizalmad.

-Lesz pénzed. Vehetsz ételt, ruhát.

-Fontos leszel, mert a munkahelyeden kellesz.


Ezektől picit helyre jön a lelked, ekkor már tudsz tanulni.. és, ha nem leszel besavanyodva, jönnek a pasik is. Időben vagy!

2017. márc. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!