Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Kiskoromban rendszeresen visszatérő álom volt, kétnaponta legalább megálmodtam és nagyon bosszant, hogy nem tudom megfejteni.

Figyelt kérdés
Szóval a szobám 20 lépcsővel feljebb van a földszinttől, nincs ajtóm, a lépcső azonnal a szobámba vezet, nincs semmilyen folyosó sehol. Az álmom pedig az, hogy a lépcsőn megyek le és egyszercsak legurulok. Ennyi. Tudom, nem nagy cucc, de szeretném tudni, hogy ennek mi az oka. Hozzáteszem, rendszeresen visszatérő ez az álom, de még sosem történt meg. És nem is nagyon félek tőle.

#álom #lépcső #legurulok
2017. márc. 15. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit.
2017. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer kisgyerekkorodban legurulhattál a lépcsőn, vagy te láttál egy másik gyereket legurulni (csak már elfelejtetted). Esetleg a tv-ben láttál legurulni valakit a lépcsőn. Ez megmaradt benned, és ezt dolgozza fel az agyad. Semmi mást nem jelent.
2017. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Velem nem történt meg, és nem is láttam senkit legurulni sehonnan. TV-nk meg még nem volt akkor.
2017. márc. 16. 17:34
 4/4 anonim válasza:

Esni: Nem talál biztos pontot nyújtó emberi kapcsolatot. Lelki, vagy akár testi veszély, mely egy ember miatt következik be!

Lépcsőröl lemenni: Ösztönök megértése, irányítása

Ajtón kimenni: Szabadság, felszabadulás. Olykor a külvilág veszélyeitől való félelem is jelentkezhet az álmodónál, vagy annál aki kilépett


Összegzés: Nehezen bízik meg másokban, sokszor kevesebbnek érzi magát a többieknél. Ügy gondolja veszélyes lehet felnőttként viselkedni, ezért sokszor gyerekes, (ami az álmodás idejében nem lehetett másképp. Nem akart felnőni) Sokszor tudja mit kell tennie, és ez sokat könnyít az életén.

2020. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!