Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Középiskolai beiratkozás...

Középiskolai beiratkozás hogyan történik? Van lehetőség egy kis beszélgetésre a leendő osztályfőnökkel és az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
Aki már tapasztalt,az írjon,meg az is írjon,aki most megy középiskolába:D én is most megyek:P
2010. máj. 11. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az osztályfőnökkel van lehetőség, engem Ő iratot be. De osztálytársakkal nem, mert akkor még azt se tudtam, hogy kik azok... majd első nap megismered őket:D


De a beiratkozás menetére már nem emlékeszem.. sok volt az a 4 év XD

2010. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
xD köszönöm,várom a további válaszokat a beiratkozás menetéről!
2010. máj. 11. 11:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen van ilyen "gólyatábor" szerű pár nap, ahol van lehetőség ismerkedésre. Sztem ez középsuliban semmit nem ér (felsőoktatásban már annál inkább buli), első héten majd megismered őket.
2010. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hová mész beiratkozni? :)

én mivel külföldi vagyok, csak az első tanitási napon fogom meglátni az osztálytársaimat .D

2010. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt, hogy bementünk, orvosi lelet, bizonyítvány lerak az asztalra, adat felvevés, aztán csókolom. Nem volt semmi ismerkedés.
2010. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
augusztus végén majdnem minden suliba van gólyatábor, majd ott megismerkedsz velük
2010. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt bementem odaadtam az orvosit meg a bizit..akkor már tudtam ki az oföm de leginkább évnyitókor ismertem meg őt..osztálytársakat akkor még csak láttam..de első tanítási nap ismerkedtünk...

fhu de egy ocsmány osztály volt az..:S fhujjj...de már jobb igaz már elballagtam de jobb volt..de most majd megint új osztály lesz mert érettségizem.. pff..

2010. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnökkel inkább tudsz beszélni... Nálunk úgy volt, hogy bementünk egy terembe, helyet foglaltunk, elmondtuk az adatainkat egyenként, megy ilyenek, utána meg mentünk haza
2010. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
a beiratkozásnál ott lesz az ofőd. az osztálytársakat meg vagy első nap fogod megismerni, vagy lesz nulladikos találkozó, vagy gólyatábor, szóval ilyesmi... nekem mondjuk nem volt, de egy csomó ismerősömnek igen.
2010. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Be kell menni szülővel, odaadni a bizit

Admin

2017. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!