Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy hisztis pi**a vagyok, mit...

Egy hisztis pi**a vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aznap mikor utaztam el, a párom késett 50 percet, és nagyon haragudtam rá, de érthető mert dolgozott és kb 2-kor feküdt le...de aznap el volt borulva az agyam és szoktam ütögetni, az arcát nem de ahol érem ott ütöm..néha már erősen is. Mit tegyek hogy megértőbb legyek?
2017. márc. 20. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy a párod türelmes és nem hajított ki eddig. Gondolkozz mielőtt cselekszel. Ennyi.
2017. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök neki, de foggalmam sincs miért ütöm meg..talán azért mert azt érzem nem is érdekli a problémám.
2017. márc. 20. 12:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd egyszer visszaüt. Akkor megértőbb leszel!
2017. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
71%
Szerintem keress fel egy pszihológust, vagy próbálj elszámolni 3ig mielőtt beszélsz.
2017. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg valaki, hogy képeljen fel párszor. Utána érezni fogod a súlyát.
2017. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlenül frusztrált ember lehetsz, aki úgy érzi, csak így figyelnek fel rá. De írod is.

Múltbéli sérelmeid is jócskán vannak. Keress fel egy pszichológust, sürgősen!

2017. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

namost, ha gyereked lesz és haraxol rá, őt is ütni fogod??

Indulatkezelési tréning..stb.!!

2017. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha már nem megy az önuralom, mint minden normális embernek, akkor keress fel egy szakembert és menj el indulatkezelési terápiára.

Különben pedig megérdemelnéd, hogy ugyanígy bánjon veled szerencsétlen párod, birkatürelme lehet, ha még nem hajított ki, mint azt a bizonyos macskát (ahogy kellene). Viszont az is szent, hogy akármilyen türelmes is most még, ez garantáltan nem fog örökké tartani.. Bezzeg ha ő csapkodna minden szarságért, akkor meg sírnál, hogy bántalmaz.. Szedd össze magad, mert gusztustalan, ahogy viselkedsz.

2017. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom..köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 20. 13:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Kezdetnek az már jó, hogy elismered, hogy egy hisztis pi**a vagy.
2017. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!