Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki tudatosan nincs kapcsolatb...

Aki tudatosan nincs kapcsolatban és azt mondják majd megváltozik mire alapozzák mindezt?

Figyelt kérdés

Mer én azért vagyok így mert nekem ez így jó.

Egyébként sem értem h miért kéne v min változtassak ami számomra felesleges, értelmetlen és hülyeségnek is tartom.

Arra képes voltam h elvégezek 1 egyetemet de arra nem tartanak képesnek h egy ilyen életvitelbeli döntést 100%-ra meghozzak.


Ez v hol azért vicces.

Mellesleg megjegyezem h több ilyen kvázi randis felkérés is volt de ezeket én zártam le, mer számomra felesleges volt.


Én le tudom kötni magam így is.



2017. márc. 23. 20:36
 1/1 szántóvető ***** válasza:
hát magára a szerelemre.egyszer csak találkozol valakivel és rájössz hogy vele akarsz lenni 0/24-ben.ez a legtöbb emberrel megesik,talán mindenkivel legalább egyszer.
2017. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!