Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehetnek ismerkedési...

Mitől lehetnek ismerkedési nehézségeim?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok emberekkel ismerkedni, barátkozni pedig nagyon szeretnék, és sokat próbáltam már. Próbáltam én már élőben, interneten, online játékban, egyik se nagyon jött össze. Számtalan emberrel próbáltam már, ha minddel sikerült volna most tele lennék haverokkal, barátokkal. De mivel egyikkel se sikerült szinte, így csak 2-3 ismerősöm van, de normális kapcsolatban csak az egyikkel vagyok.


Ha felveszem valakivel a kapcsolatot már ott elakad a dolog, hogy nem alakul ki egy igazi normális, laza beszélgetés mint a többi embernél. Én kérdezek valamit amivel megpróbálom elindítani a beszélgetést, a másik válaszol és kifullad a dolog ennyiben. Ha meg esetleg próbálom folytatni, újabb kérdéseket feltenni, egy idő után elkezdem idegesíteni az adott embert. Ha meg nem kérdezek hanem írok valamit, kijelentő módban, vagy elmesélek valamit az meg a kutyát nem érdekli általában. Egyszerűen mint ha valami láthatatlan erő meggátolná hogy beszélgetés alakuljon ki köztem és a többi ember között. És ennek az oka az én agyamban keresendő valószínűleg, nem a többi emberrel van a gond. De mi lehet a bajom?


2017. márc. 23. 22:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg azt veszem észre, hogy ha valakivel felveszem a kapcsolatot annak egyáltalán nincs kedve velem beszélgetni. Válaszol és ennyi, de valahogy nincs szándékukban az embereknek az hogy velem ismerkedjenek. Nálam ezek a dolgok nem mennek valamiért úgy mint másoknál. És ezen segíteni talán már nem nagyon lehet így huszonévesen, de a dolgok okát szeretném megérteni
2017. márc. 23. 22:17
 2/5 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok... erre nincs gyogyir. Ujits be egy konzol-t vagy egy Pc-t vagy egy hangszert ,es szarj a fejukre, en igy tettem,es jol elvagyok :)
2017. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nyugi nem veled van a baj. Velem is ez van. Egyszerűen nem értenek meg. És vagy azért mert túl okos vagy és magasabb szinten, vagy mer,t ne vedd sértésnek, hülye vagy és alacsony szinten vagy, de mint mondtam nem veled van a baj. Ezt hagyni kell kibontakozni. Próbálj meg aktív lenni. Mivel okos vagy gondolom használd ki hogy tudsz dolgokat amiket mások nem. Ez ilyen dolog. Einstein is ilyen volt, csak őt nem érdekelte a sötét társaság. Ne akarj ebben benne hasonlítani.
2017. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:
ha jól értem inkább neten próbálkozol mint élőben.talán ez a baj.
2017. márc. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy rossz embereknél próbálkozol. :)
2017. márc. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!