Hogyan legyek boldog?

Figyelt kérdés
Már igen csak ott tartok, hogy tudnom kellene, hogy mihez szeretnék kezdeni az életben, de semmi sem érdekel. Lassan érettségizem, a jegyeim jók, de nincs semmi motivációm. Sportolok, barátaim vannak, jó a családi környezetem, de nem vagyok boldog. Nem érzem, hogy élek. Nem köt le semmi, nem érdekel semmi. Miért lehet ez? Szeretnék rájönni, hogy minél előbb változtatni tudjak, hogy boldog legyek, mert lassan megunom, hogy nincs értelme miért felkelnem reggel. Barátnőm nincs, nem is volt, nem is érzem szükségét, és nem is tetszik senki. Sok mindenben csak a rosszat/hibát látom. Nem nevezném magam negatívnak, ugyanis társaságban a leírtak ellentéte vagyok. Vicces, kedves, boldog és még a középpontban is vagyok mindig. De ha egyedül vagyok, elkezdek agyalni. És mindig ugyan ott lyukadok ki, hogy miért éljek? Amit társaságban mutatok az nem én vagyok, persze jó érezni hogy kedvelnek, de már beefáradtam a színészkedésbe, és mindenkit meglepne, ha hirtelen bús komor lennék, és csak szomorúan csöndben ülnék az iskolapadban..Szóval szeretnék értelmet adni az életemnek,hogy igazából boldog legyek. Kérlek segítsetek. 18F

2017. márc. 28. 00:23
 1/6 anonim válasza:
Te irtad le a lenyeget. Sok mindenben a hibat , rosszat latod. Az eletben sajnos mindenkinek vannak hibai, ezeket el kell fogadnod es nem a hibat latni benne. Talald meg minden napban azt a dolgot ami teged boldogga tesz. Keress magadnka egy baratnot. Probald meg ugy elfogadni, ahogy van. Erte elj..
2017. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elég hülye tanács, hogy "érte élj".. 18 éves könyörgöm! mi lesz ha az adott csaj kilép az életéből? Kb 1%ot adok annak, hogy az első barátnője a felesége is lesz egyben.. az meg hogy az első és utolsó felesége az kevesebb mint 0,5%.


Első körben ki kellene találni, hogy mit értesz boldogság alatt?! Sokan túlkomplikálják ezt a szót/érzést.


Ha kitaláltad mi tenne boldoggá, akkor képzeld el magad abban az élethelyzetben, mit csinálnál közben, mi lenne utána, ha tényleg birtokolnád azt a dolgot/érzést/élethelyzetet. Valóban boldoggá tenne?


Keress magadnak hobbit, érdeklődési kört, stb.

2017. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Huncutkodj eleget,az sose baj!😉
2017. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisz85 ***** válasza:

nézd meg ezt a videót, mintha Te kérdezted volna:


https://www.youtube.com/watch?v=jaPBFIxD1ZA

2017. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a te bajod, hogy nem szeretsz igazán senkit, és nem érzed, hogy téged igazán szeretnének. Pedig ez ad az életnek értelmet. Felületes baráti kapcsolatok helyett komoly, megértő, bizalmas kapcsolatra van szükséged, ahol a valódi érzéseidet nem kell palástolnod.
2017. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 _idc_ válasza:

Mi az hogy ne éljen egy lányért, mert tuti hogy nem lesz a felesége?

Erre való a mostani kora hogy essen szerelembe, habarodjon bele bárkinek teljesen, csináljon őrültségeket is, akár pofára esik akár nem. Majd újra fölkaparja magát, szerez tapasztalatot, tanul belőle és megy szépen tovább. Ez az élet.

Csak vágj bele és alakítsd amid van/lesz közbe a köré az életed.

2020. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!