Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kellene tennem, ha 30...

Mit kellene tennem, ha 30 évesen semmiben sem vagyok jó?

Figyelt kérdés
Rettentő hosszú lenne ezt kifejteni, és valószínűleg klisésen hangzik, de amibe belekezdek az vagy kudarcba fullad, vagy egy idő után kiderül, hogy nem úgy megy, ahogy kellene. Rinyálásnak hangzik, pedig valóban az elkeseredettség beszél belőlem. Jó ideje próbálom megismerni önmagam, de még ennyi idő után sem mondanám, hogy sikerült, pedig ebbe is elképesztően nagy energiákat fektettem. Totális csődtömegnek érzem magam.

2017. ápr. 5. 15:13
 1/5 szántóvető ***** válasza:
0%
keresel valami szalagmunkát és beállsz robotnak.
2017. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sportolj azzal el tudsz erni valamit,es a rengeteg energiat ebbe fektetheted,legyen egy celod pl. testepites kesobb versenykre jarhatsz es egy nagyon jo hobbi,vagy menj el kormosnek vegezd el vagy fodrasznak de itt z lehet a baj hogy feladod tul hamar,a mozgas tenyleg segi lelkieg is es megerosodsz.es onnan tenyleg nincs vissza ut csk a te akarat erod.
2017. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
nincs ilyen , mindenki jo valamiben,csak ma még ezt nem látod,a probálkozás szerintem jó,tapasztalsz,persze szükség van pozitiv eredményekre hogy értékesnek érezd amit csinálsz de probáld összehozni a mindennapi életeddel meg is kell élj valamibol gondold át mit szeretsz csinálni és ezekböl kreálj valamit,amugy semmi nem könnyü nehogy azt hidd hogy a másiknak egyszerübb,fel a fejjel :)amugy azt sem tudjuk fiu lány vagy ?
2017. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Es egyebkent mi a vegzettseged, vagy mivel indultal el, vagy, a kozepiskola utan(kozben), mit gondoltal? Nem szamonkeres, csak egyszerubb segiteni, ha tudjuk, hol akadtal el. Nekem volt egy utam, pl amiert megtettem mindent, 30 eves vagyok, es ott hagyom az egeszet. Miert? Halalra tanultam es dolgoztam kezdokent magam, hogy legyen valami, de a mai napig semmit nem fizetnek a szakmankban. Nem ez volt "beigerve" annak idejen. Szoval en rajottem, mi a bajom ezzel. De neked?
2017. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hello ,változás ?
2023. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!