Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan beszéljem meg anyuval?

Hogyan beszéljem meg anyuval?

Figyelt kérdés

Szóval... Jövőhéten osztálykirándulás... Nem is ezzel van a bajom, hanem azzal, hogy közös zuhanyzó van a szálláson, és a lányok mindig megjegyzéseket tesznek rám...

Ez az utolsó évem velük, és nem akarom ennek kitenni magam, egyedül, támasz nélkül...

Hogyan beszéljem meg anyával, hogy nem akarok menni?


2010. máj. 12. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom nálatok hogy van ez, de nálunk az ilyenekről nem az anyám dönt :D hanem nyilván én :) ha nem akarsz menni, nem erőszakolhatja rád senki, mond meg anyukádnak ezt, mert nem éreznéd jól magad, hiába akar neked jót, ha te neked nincs hozzá kedved.mond el ezeket neki, meg amit te is leirtál
2010. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen mondd meg neki, hogy nem szeretnél menni!

Én se szoktam osztálykirándulásra menni!:)

2010. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

csak ezért nem akarsz menni?:O

én ezért tuti nem hagynék ki egy osztkirt. menj utoljára fürdeni és akkor már biztos egyedül leszel, és nem fog senki semmit mondani..

2010. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél hülye hogy emiatt kihagyod, attól hogy közös a zuhanyzó még nem kötelező egyszerre zuhanyozni. Akkor is lehet mikor alszanak vagy máshol vannak. Ennyi.

De ha egyébként sem akarsz menni akkor megmondod hogy nem mész. Ez a te döntésed kell hogy legyen, mivel nem anyud megy hanem te.

2010. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én emiatt nem hagynám ki, de persze ezt nem az én tisztem eldönteni. Ha nem akarsz menni, egyszerűen mondd meg anyukádnak. De biztos meg lehet oldani a külön zuhizást, én is megcsináltam már nem egy oszt. kiránduláson, csak időzítés és szerencse kérdése az egész. Legyél első vagy utolsó, de ne a tömegben menj.

Ha meg végképp nem akarsz elmenni, mondd meg anyukádnak, hogy neked nincs kedved elmenni/ nem akarsz elmenni, és akkor minden oké lesz. Persze ha már befizette a pénzt, akkor mérges lehet, de hoztál egy hibás döntést, vállalnod kell érte a felelősséget.

HA meg nem fizetett be még semmit, akkor nincs mit veszteni. De ha nagyon nem akarsz, csak meg tudod mondani anyudnak.

2010. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy lámpaoltás van, és elfogy hamar a meleg víz... de ha mondjuk 5-6 körül elmegyek fürödni, az tényleg megoldható... jaajj, mi lesz velem kollégiumban?
2010. máj. 12. 22:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam középsuliban osztálykiránduláson. Mondd meg, hogy nem akarsz menni, és ennyi. El tudod dönteni, hogy mit szeretnél.

Ha anyukád akadékoskodik, akkor mondd meg, hogy miért nem. Biztosan meg fogja érteni.

2010. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem anyukád dönti el, még meg is köszönheti ha megspórolod neki azt a pénzt. Csak akkor be kell menned az iskolába ha iskola idő van. De ha anyukád lazább akkor simán ír neked igazolást...

Én nem vagyok valami nyavalygós fajta de szerintem felháborító ha valahol egymás előtt kell fürödni, ne mondjék már hogy egy sz*ros függönyt nem tudnak felszerelni, akármilyen laza vagyok, senki ne bámuljon és én sem vagyok kiváncsi senkire...

2010. máj. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kollégiumban nincs közös zuhany, egyedül zuhanyzol, ha úgy akarod. :)
2010. máj. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen gondom anno, mikor mentem zuhanyozni a csajokkal. Mindig megjegyzéseket tettek rám amikor levetkőztem a zuhanyzóban, meg sikoltoztak is de aztán átmentem a fiú zuhanyzóba és ők meg nem szóltak semmit.

Szerintem le fognak szokni róla.

Üdv: Jani

2010. máj. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!