Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy tavasszal...

Miért van az, hogy tavasszal nem csinálok semmit és sokkal hülyebb vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig ha elkezd melegedni az idő sok hülyeséget mondok és folyton röhögök. Nincs kedvem tanulni sem ilyenkor. Az évszak miatt kezdem ezt csinálni? Télen nem vagyok ilyen. Mással is előfordul ez? Hogyan lehet ezen javítani? Értelmesen pls, nem tudom mi ez.

2017. ápr. 10. 21:57
 1/6 anonim válasza:

En sem tudom de ha egy kicsit sut a nap akkor fel vagyok porogve , nevetek , hulyulok, stb. Dabelek. 😂😂😂

Meg most is 😂

Tanulassal egesz even nem foglalkoztam pedig jo lett volna de tanulas nekul 3,5es atlagom volt . most meg foleg nincs kedvem.

Osztalytarsam azt mondta ram jot a parzasi idoszak , ahulye fejet,😂😂

Nem vagyok en allat😂😂

Na mindegy 😒😂

Am 16 eves vagyok. Fiu

Le irom ,unatkozok😂😂

2017. ápr. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Velem is teljesen ez van de én lány verzióban. És egyszerűen nem tudom mi ez.
2017. ápr. 11. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akkor érzel erre késztetést, amikor mások is ilyenek körülötted? Pl. ha valaki gúnyosan röhög, akkor akár félelemből nem érzel arra "késztetést", hogy te is röhögni kezdj?
2017. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Lehet ezért van.
2017. ápr. 12. 22:22
 5/6 anonim válasza:
Phinxag-szindróma :(
2017. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen szindróma nincs (de egyébként értettem a "viccet" benne).


Kérdező, figyeld meg, hogy miért nevetsz. vajon kényszerből "mert a többiek is", vagy mert fél, hogy aki gúnyosan röhög az rajtad fog, stb. Figyeld meg, hogy mikor érzel kényszert a nevetésre és hogy mi az, ami ezt váltja ki belőled. Illetve még azt is figyeld meg, hogy vajon szívedből nevetsz, vagy csak elhiteted magaddal.

2017. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!