Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ez? Vagy ezt nevezik...

Normális ez? Vagy ezt nevezik tudatos álomnak? Vagy ez valami idő paradoxon?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és sokat szoktam álmodni és Az álmaimmal tudok a jövőbe látni. Lehet hülyén hangzik de ha nagyon sokat koncentrálok akkor még egy adott emberrel kapcsolatosan is tudok jövőbe látni. Nagyon félek hogy valami bajom van de tényleg így történik.

2017. ápr. 18. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
ez egy adottság, amivel nem csak te rendelkezel, nem kell ráparázni. nem vagy csodabogár, sem varázsló, sem boszorkány, sem médium. neked ehhez adott tehetséget Isten, másnak pl a focihoz
2017. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha VALÓBAN érdekel a dolog, beszélj Vassyval. Ő tudós, és ilyennel is foglalkozik.

[link]

2017. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy csoda bogár vagyok. Inkább azt hogy begyogyóztam és mehetek elmegyógy intézetbe. de megnyugodtam.
2017. ápr. 18. 10:16
 4/8 A kérdező kommentje:
És lehet hogy beszélek vele. Jó lenne tudni hogy hoygan kezeljem ezt az egészet
2017. ápr. 18. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
ilyen alapon sokan mehetnének elmegyógyintézetbe.. más furább, vagy durvább dolgokat csinál, és vagy nincs betegségtudata, vagy nem foglalkozik vele, szóval no para:D
2017. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak véletlen. hidd el, kisebb, mint megnyerni a lottót. Amúgy meg 7,5 milliárd emberből kell lennie olyanoknak is, akik véletlenül pont a jövőt álmodják meg. Te ezek közé tartozol.
2017. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pacsi :D Én is szoktam olykor megálmodni dolgokat, bár nem nagy horderejűeket, pl: összeveszek az egyik barátnőmmel, megálmodom, mi lesz a kaja, mik lesznek a dogában(egyszer volt ilyen, természetesen ötös lett :D)stb.
2017. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dq ***** válasza:
Én már sok éve hogy nem álmodtam meg egyszer sem a jövőt :'O
2017. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!