Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minek éljek tovább ha MINDENKI...

Minek éljek tovább ha MINDENKI utál aki ismer? De ha mégis vannak akik nem utálnak, szimpatikus azoknak se vagyok

Figyelt kérdés
Még az anyámtól is csak az utálatot, flegmázást kapom. Mi értelme van így élni, amikor az ember alapvetően társas lény, és én is szeretnék az lenni? De én nem lehetek úgy látszik. Ráadásul meg se mondja senki hogy miért utál, senki nem tud rá választ adni, egyszerűen csak ellenszenvesek velem aztán ennyi
2017. ápr. 18. 18:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Teljesen ki vagyok már ettől készülve, pánikroham szerű tüneteim vannak miatta
2017. ápr. 18. 18:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát a kérdésed alapján nekem is ellenszenves vagy.
2017. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten. Biztos te is úgy viselkedsz velük, azért olynok veled
2017. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csinos lány vagy, akkor már én nem utállak egyáltalán.
2017. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá a világra, mert a mosoly mosolyt szül. És ne add fel.
2017. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szärd le. Aki nagyon meg akar felelni, azzal általában szemetek sajnos. Éld az életed, te ne legyél bunkó senkivel, aztán ezzel megtetted, amit lehetett.
2017. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Keress olyan embereket akik elfogadnak olyannak amilyen vagy. :) Ne add fel!
2017. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!