Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet az önképen javítani?

Hogyan lehet az önképen javítani?

Figyelt kérdés
Egy tini lány vagyok, akinek testképzavara\önképzavara van és ezt szeretném valahogy megszűntetni. Ha tudtok valamilyen ÉRTELMES módot nagyon megköszönném.
2017. ápr. 20. 16:39
 1/2 anonim válasza:
Szia. Én is voltam már így. Keress fel egy pszichológust. :) 14/L
2017. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Éron91 válasza:
Ez az utóbbi időben nagyon ekterjedt mert az instagramtól kezdve a plakátokon át mindenhonnan ez folyik hogy mindneki vidám és tökéletes a teste. Testépítők mellett voltam sokáig és ez egy hazugság. Ezzel kell elsősorban tisztában lenned. A filmebn a sztárok is sokszor szarul néznek ki, a testépitő szuperszexi nők is néha undorítóan néznek ki és dagadtak. Amikor fotózásra bekészülnek akkor néznek ki jól és még azon is dobnak számítógépen. Járj edzeni és légy tisztában ezzel.
2017. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!