Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy soha nem...

Miért van az, hogy soha nem találom a helyem a nagyvilágban? Hiába vagyok körül véve emberekkel.

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretem azokat a dolgokat, amik más fiataloknak természetesek, pl.: diszkóba, szórakozó helyekre el járni, táncolni vagy csupán inni. Ez által az ismerkedés sem megy túl könnyen. Az életem a sport, folyamatosan fejlesztem magam tudásilag az élet minden területén, de még is úgy érzem, hiányzik valami az életemből.

2017. ápr. 22. 17:35
 1/1 anonim válasza:
mert a tarsaadalom 80% nem lat tul a problemain es csak a jelennel foglalkozik enis erzek igy es bosszanto h nincs kivel beszelgetni olyan hasznalhatatlannak latom a vilagot.
2017. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!